Powerwatch 2 | firmware V2.2.6r0

Chtěli bychom se podělit o novinky nejnovější verze firmwaru V2.2.6r0, která byla vydána 07.01.2020. Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět.

Firmware: V2.2.6r0

Aplikace pro iOS: V.1.2.6 (299)

Aplikace pro Android: V1.4.2 (92)

 

CO JE NOVÉ / CO MŮŽEME OČEKÁVAT

AssistedGPS (AGPS) - Rychlejší načtení GPS

Funkce AGPS umožňuje synchronizovat data telefonu s hodinkami, ty pak umožní rychlejší připojení k satelitům jako takovým. Celková GPS u hodinek a následná kalibrace signálu funguje nyní rychleji oproti minulé. Tato verze obsahuje předběžnou verzi AGPS a naším cílem je ji dále vylepšovat, abychom Vám nabídli výrazně rychlejší odezvu.

 

Nové funkce

Notifikace

Nyní je k dispozici zobrazení podrobností, tedy můžete zobrazit oznámení až na 255 znaků. Chcete-li vidět podrobnosti oznámení, použijte NAHORU / DOLŮ / VÝBĚR k výběru oznámení požijte střední tlačítko. Pomocí tlačítek NAHORU a DOLŮ procházejte podrobným zobrazením, tlačítko ZPĚT slouží pro návrat do menu.

 

Automatizace

Označení jako přečtené: Vstupem do podrobného zobrazení bude automaticky označeno uvedené oznámení jako jako přečtené. Jakmile jsou všechna oznámení přečtena, bublina zpráv zmizí z domovské obrazovky hodinek.

 

Zavrhnutí

Vše / Označit vše jako přečtené: Nyní máte možnost také zrušit všechna oznámení.

Smažte nebo označte jako přečtené všechny zprávy najednou. Přidržením tlačítka NAHORU po dobu tří sekund, pokud se na hlavní obrazovce objeví jakákoliv zpráva.

 

Ostatní

Činnosti GPS jsou nyní správně synchronizovány s aplikací Strava v systému iOS a zvýšenou přesností pro odesílání daných míst do Stravy v systému Android.

Synchronizace dat spánku se nyní synchronizuje s Apple HealthKit.

 

Připravujeme

  1. Více možností podsvícení a uživatelského přizpůsobení
  2. Režim synchronizace offline pro iOS
  3. Další vylepšení rychlosti GPS
  4. Vylepšení přesnosti metrik zdraví
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.