Powerwatch 2 | firmware V2.4.8r0

Nyní je k dispozici nová, zásadní aktualizace s novou aktivitou „Intervalového tréninku“, zcela přepracovanou domácí obrazovkou aktivit, možností zvolení jiné domácí obrazovky, nadmořskými údaji během outdoorových aktivit, měřením srdeční frekvence na vyžádání a mnoha dalšími vylepšeními!
 

· Firmware: V2.4.8r0
· Aplikace pro iOS: V.1.4.2
· Aplikace pro Android: V1.4.9

 

CO JE NOVÉHO

Byly přidány následující nové funkce:

 

Nová intervalová tréninková činnost

Do hodinek byl přidán nový modul činnosti Intervalového tréninku Tato nová aktivita funguje nejlépe s intervalovým tréninkem s vysokou intenzitou (CrossFit cvičení) a podobnými aerobními tréninky. Na rozdíl od modulů Walking (chození) nebo Running(běh) tento modul nespoléhá na odhad počtu spálených kalorií a na počítání kroků. Nová aktivita sleduje spalování kalorií sledováním celkového pohybu (nejen počtu kroků), srdeční frekvence a tělesné teploty. Výsledkem je, že je mnohem vhodnější pro sledování kalorií při činnostech typu „stop and go“. Použití Indoor Walking (chůze vevnitř) nebo Indoor Running(běh vevnitř) s takovými činnostmi vede k masivnímu podhodnocení spáleniny kalorií. Na druhé straně použití intervalového tréninku vede k přesnosti srovnatelné s konkurenčními zařízeními.

 

Vylepšené obrazovky aktivit

Obrazovky aktivit byly kompletně přepracovány se zvětšenými písmeny a zjednodušenými metrikami. Nové obrazovky aktivity jsou během cvičení mnohem čitelnější a během vaší činnosti zobrazují zónu srdeční frekvence. Maximální srdeční frekvence je (220 - váš věk) a šipka označuje vaši srdeční frekvenci (v procentech maxima) podél jedné ze čtyř zón: lehká (60-70%, modrá), střední (70-80%, zelená) ), těžká (80-90%, jantarová), maximální (90-100%, červená).

 

 

Varianty domovské obrazovky

Byly přidány nové varianty domovské obrazovky. Tyto varianty umísťují důležité metriky na hlavním panelu přímo na domovskou obrazovku, takže nemusíte aplikaci otevírat, abyste viděli své celkové metriky. Stisknutím tlačítka ZPĚT na Výchozí obrazovce můžete procházet jedním ze čtyř pohledů: Kroky + Kalorie, Spánek + Tepová frekvence, Teploty, Generování energie. Výchozí Výchozí obrazovku můžete nastavit v Nastavení hodin> Výchozí obrazovka.

 

Měření teploty

Měření teploty je nyní součástí protokolování pozadí shromažďovaného hodinkami. Hodinky každou minutu monitorují teplotu pokožky a během každé synchronizace nahrávají data do aplikace. Vaše údaje o teplotě jsou vyneseny do grafů teploty v aplikaci.

 

Nadmořská výška GPS

Údaje o nadmořské výšce GPS jsou nyní součástí protokolování činnosti shromážděného během venkovní aktivity. Nadmořská výška odvozená od GPS je nyní přidána do všech aktivit GPS. Nejnovější aplikace zobrazí tato data nadmořské výšky jako modrou čáru překrývající údaje o srdeční frekvenci.

 

Uživatelem iniciovaná měření srdeční frekvence

Nyní můžete zahájit měření srdeční frekvence na vyžádání. Na obrazovce srdeční frekvence přidržte tlačítko ,,SELECT" tím spusťte okamžité měření srdeční frekvence.

 

Schopnost aktualizace písma

Tato nová funkce umožňuje, aby hodinky podporovali přijímání nových písem pro podporu budoucích funkcí (emodži, nové ikony, uživatelské pozadí a sledovací prostory). Aplikace bude nyní moci posílat aktualizovaná písma do hodinek, jakmile budou k dispozici nová písma. Synchronizujte s aplikací a stáhněte si všechny dostupné aktualizace písem.

 

Ostatní

Mezi další vylepšení patří:

- Přidána možnost nastavení času spánku. Pomocí aplikací řekněte hodinkám, v kolik obvykle chodíte spát.
- Podsvícení, doba oznámení a předvolby jazyka jsou nyní uloženy a při resetu nebudou ztraceny.
- Indikátor průběhu napájení. Hodinky budou indikovat pokrok pomocí 3 bodů.
- Aktualizace překladu.
- Aktualizací stability BLE.
- Některé aktualizace ke snížení spotřeby energie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.