Barner Metal® Ginza počítačové brýle, Gold Matte

Kód: GGM
♥ Náš tip Udržitelné
1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

KOVOVÉ PC BRÝLE PROTI MODRÉMU SVĚTLU

Zcela nová kolekce počítačových brýlí od značky Barner nese název Metal a je charakteristická tím, že její obroučky jsou nyní kovové. Tato kolekce je dostupná ve 2 modelech a to Ginza a Recoleta, které se vyznačují stejně jako jejich předchůdci speciálním povlakem proti poškrábání a antistatickou vrstvou. Velkou předností je hydrofobnost, která efektivně brání tvoření kapek vody na sklech.

Barner

 

muni-celynapis-removebg-preview ◀ Funkčnost sklíček ověřena na Masarykově Univerzitě v Brně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POČÍTAČOVÉ BRÝLE CHRÁNÍCÍ PŘED MODRÝM SVĚTLEM

Proti škodlivému modrému světlu z obrazovek mobilů, televizí nebo našich počítačů je potřeba se chránit. Jsme nuceni je využívat denně i několik hodin pro vzdělávání, práci nebo zajištění kontaktu s našimi blízkými. Jak se můžete bránit proti neviditelnému nepříteli vašeho zdraví? Vyřešte to s počítačovými brýlemi Barner Metal proti modrému světlu.

ZPRACOVÁNÍ OCHRANÝCH BRÝLÍ

Dostupné jsou ve 2 modelech a to Ginza a Recoleta, které se vyznačují stejně jako jejich předchůdci speciálním povlakem proti poškrábání a antistatickou vrstvou. Velkou předností je hydrofobnost, která efektivně brání tvoření kapek vody na sklech. 

BRÝLE BARNER METAL – FILTR MODRÉHO SVĚTLA

S Barner Metal se můžete těšit na propracovanou technologii, která ochrání vaše oči a zlepší spánek. Na svých sklech mají brýle povlak, který se postará spolehlivě o blokaci 40 % škodlivého spektra a 100 % modrého světla od 410 nm. Bez potíží nechá vrstva projít jiné neškodné paprsky, které vám umožní vidět okolní barvy i odstíny.

ZDRAVÍ VAŠICH OČÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pokrok doby se nezastaví a my se musíme přizpůsobit. Naše zdraví je potřeba chránit před všudypřítomnými obrazovkami s modrým světlem. Využijte pro zvýšení svého životního komfortu a prevenci onemocnění počítačové brýle Barner Metal.

 

VELIKOST POČÍTAČOVÝCH BRÝLÍ BARNER GINZA

Záření z mobilů, počítačů nebo televizí na nás působí denně. Nevyhneme se mu v MHD, na procházce po městě a už vůbec ne doma. Pokud jste modrému světlu vystaveni delší čas, má negativní vliv – způsobuje viditelnou oční únavu, zčervenání i suchost očí. Může také poškodit dokonce sítnici a vést k depresím, protože ovlivňuje tvorbu melatoninu a spánkové cykly. Buďte připraveni s Barner Metal a vyzrajte jednoduše nad modrým světlem.

 

ŘEŠENÍ

Obrazovky se staly součástí našich životů i na 9 hodin denně a lidské oči na takovou zátěž nejsou od přírody vybavené. Je potřeba jim v tomto zatížení doby pomoci a efektivně tak zabránit různým zdravotním komplikacím. Zamezte působení škodlivého modrého světla s počítačovými brýlemi Barner Metal, když máte možnost. 

KDO VYUŽIJE BRÝLE NA OCHRANU PŘED MODRÝM SVĚTLEM?

Pokud nežijete na samotě u lesa, kde obrazovku telefonu či počítače potkáte jen poskrovnu, tak počítačové brýle se vám budou 100% hodit. Zvláště pak udělají velkou službu lidem, kteří tráví většinu času v interiéru s LED světlem nebo se věnují práci na počítači či telefonu.

BRÝLE BARNER BRAND METAL - OBROUČKY GINZA (UNISEX)

Ginza je nejznámější Tokijská čtvrť. Tuto nákupní, stravovací a zábavní čtvrť si v Japonsku váží každý. Představuje četné obchodní domy, butiky, umělecké galerie, restaurace, noční kluby a kavárny. Inspirováno touto čtvrtí, která má prakticky všechno. Tímto vítáme tyto klasické, moderní, kovové obroučky, které jsou prezentovány v pěti různých barvách.

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC brýle
Záruka: 2 roky
Délka stranice: 142 mm
Materiál: Kovové
Počet dioptrií: bez dioptrií
Šířka nosníku: 20 mm
Šířka očnice: 48 mm
Určení: Dámské, Pánské, Unisex
Určeno pro: Mobilní telefon, PC, LCD obrazovky, TV, LED zářivky
Výrobce: Barner Brands
Značka: Barner

Oficiální video kolekce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.