Barner Metal® počítačové brýle

Kód: BARMET BARMET-18 BARMET-19 BARMET-20 BARMET-21 BARMET-22 BARMET-23 BARMET-24 BARMET-25 BARMET-26 Zvolte variantu
2 159 Kč –10 % 1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Komunikace s výrobcem Zvolte variantu
Varianta
Zbrusu nová kolekce počítačových brýlí od značky Barner nese název Metal a je charakteristická tím, že její obroučky jsou nyní kovové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce Metal od Barner Brand

Barner přichází s novou ,,kovovou" kolekcí Metal a nabízí modely Recoleta a Ginza. Balení je nově také příspůsobeno tomuto stylu.

Počítačové brýle chránící před modrým světlem

Proti škodlivému modrému světlu z obrazovek mobilů, televizí nebo našich počítačů je potřeba se chránit. Jsme nuceni je využívat denně i několik hodin pro vzdělávání, práci nebo zajištění kontaktu s našimi blízkými. Jak se můžete bránit proti neviditelnému nepříteli vašeho zdraví? Vyřešte to s počítačovými brýlemi Barner Metal proti modrému světlu.

Zpracování ochranných brýlí

Dostupné jsou ve 2 modelech, které se vyznačují stejně jako jejich předchůdci speciálním povlakem proti poškrábání a antistatickou vrstvou. Velkou předností je hydrofobnost, která efektivně brání tvoření kapek vody na sklech. 

 
shoreditch-blue-havana
bar
 

Zdraví Vašich očí na prvním místě

Pokrok doby se nezastaví a my se musíme přizpůsobit. Naše zdraví je potřeba chránit před všudypřítomnými obrazovkami s modrým světlem. Využijte pro zvýšení svého životního komfortu a prevenci onemocnění počítačové brýle Barner Metal. 

Záření z mobilů, počítačů nebo televizí na nás působí denně. Nevyhneme se mu v MHD, na procházce po městě a už vůbec ne doma. Pokud jste modrému světlu vystaveni delší čas, má negativní vliv způsobuje viditelnou oční únavu, zčervenání i suchost očí. Může také poškodit dokonce sítnici a vést k depresím, protože ovlivňuje tvorbu melatoninu a spánkové cykly.

Buďte připraveni s Barner Metal a vyzrajte jednoduše nad modrým světlem.

BARNER

Brýle Barner Metal – filtr modrého světla

S Barner Metal se můžete těšit na propracovanou technologii, která ochrání vaše oči a zlepší spánek. Na svých sklech mají brýle povlak, který se postará spolehlivě o blokaci 40 % škodlivého spektra a 100 % modrého světla od 410 nm. Bez potíží nechá vrstva projít jiné neškodné paprsky, které vám umožní vidět okolní barvy i odstíny.

 
Spánek
 

Řešení

Obrazovky se staly součástí našich životů i na 9 hodin denně a lidské oči na takovou zátěž nejsou od přírody vybavené. Je potřeba jim v tomto zatížení doby pomoci a efektivně tak zabránit různým zdravotním komplikacím. Zamezte působení škodlivého modrého světla s počítačovými brýlemi Barner Metal, když máte možnost. 

 
 
shoreditch-crystal  

Kdo využije brýle na ochranu před modrým světlem?

Pokud nežijete na samotě u lesa, kde obrazovku telefonu či počítače potkáte jen poskrovnu, tak počítačové brýle se vám budou 100% hodit. Zvláště pak udělají velkou službu lidem, kteří tráví většinu času v interiéru s LED světlem nebo se věnují práci na počítači či telefonu.

 
Barner
 

Odpočinek - užij si spánek na 100 %

Celý den na nás působí modré světlo z obrazovek. Jeho negativní důsledky pocítíme nejenom na očích, ale projeví si časem i na našem spánku – ovlivňuje regulaci hormonu melatoninu a působí na vnímání cyklu den/noc.

S brýlemi Barner Metal se před škodlivým zářením ochráníte a dosáhnete tak kvalitnějšího odpočinku. Když k tomu přidáte ještě vynechání dívání na jakoukoliv obrazovku alespoň hodinu před ulehnutím do postele, tak se můžete těšit na dokonalý relax.

Bernet
 

Varianty brýlí Barner Metal

Každá z variant nových modelů brýlí nese název určité lokality, podle níž se výrobce nechal inspirovat. Jaká je pro vás ta pravá?

SHOREDITCH

Brýle Barner Brand Metal - obroučky Ginza (unisex)

Ginza je nejznámější Tokijská čtvrť. Tuto nákupní, stravovací a zábavní čtvrť si v Japonsku váží každý. Představuje četné obchodní domy, butiky, umělecké galerie, restaurace, noční kluby a kavárny. Inspirováno touto čtvrtí, která má prakticky všechno. Tímto vítáme tyto klasické, moderní, kovové obroučky, které jsou prezentovány v pěti různých barvách.


SHOREDITCH

SHOREDITCH

SHOREDITCH

Brýle Barner Brand Metal - obroučky Recoleta (unisex)

Recoleta se vyznačuje svou elegancí, dechberoucími cestami a elegantními kavárnami. Kromě toho je čtvrť díky své architektonické a kulturní historii důležitou součástí turistické stezky v Buenos Aires. Muzea, kulturní centra a historické památky, v kráse Recolety najdete každý den v týdnu něco zajímavého.

WILLIAMSBURG

WILLIAMSBURG

WILLIAMSBURG

První verze - brýle Barner 1.0

Nevedla si vůbec špatně na crowdfundingové kampani vybrala více než 600 %.
 
Barner balení
 

Zmínky o brýlích

O brýlích napsalo již mnoho světově známých médií.

Barner

Odkazy na Barner 2.0

In
Odkaz na crowdfundingovou kampaň předchůzce
 
www
Odkaz na stránky výrobce
 
Youtube
Oficiální video
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Připravujeme
Záruka: 2 roky
Materiál: Kovové
Počet dioptrií: bez dioptrií
Určení: Dámské, Pánské, Unisex
Výrobce: Barner Brands
Značka: Barner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.