Chytrá domácnost

Nejprodávanější

a5 chipolo one white min 1 1
–16 %
Původně: 699 Kč  (–16 %)
589 Kč
chipolo card phone combo
–12 %
Původně: 849 Kč  (–12 %)
749 Kč
Flic® 2x chytré Bluetooth tlačítko, kovový klip, nálepky
–12 %
Původně: 1 349 Kč  (–12 %)
1 189 Kč
4 položek celkem

1.

Spojení chytrá domácnost se v posledních pár letech skloňuje čím dál častěji. A není taky divu, když se prodejci a výrobci předhánějí v tom, kdo přijde s lepší vychytávkou. Mezi nejznámější a nejtypičtější zástupce chytré domácnosti patří bezesporu chytré žárovky, které dokáží měnit barvu osvětlení místnosti dle Vašich preferencí. Potenciál chytré domácnosti je však mnohem vyšší a záleží jen na Vás, jak moc chcete své bydlení zautomatizovat.


2.

Pokud si zatím nejste jisti, kterou cestou se vydat, ale chytrá domácnost Vás láká, můžete začít zlehka. Například pořízením jednoduchých, ale efektivních senzorů či detektorů, které lze ovládat přímo z Vašeho chytrého telefonu. Snadno tak budete mít přehled o všech událostech, které ve Vašem bydlení mohou nastat (nenadálý pohyb, únik kouře, vody či plynu, otevření oken či dveří, atd.). Tyto senzory jsou tak efektivním způsobem, jak mít svoji domácnost neustále pod kontrolou.


3.

A až naznáte, že je čas posunout svou chytrou domácnost o level výše, můžete investovat do ovladačů a spínačů (např. ve formě chytrých tlačítek), které si naprogramujete přesně dle Vašich potřeb a každodenních rutin. Váš den tak bude opět o něco příjemnější a smysluplnější.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.