Co je to GaN

Co je to techologie GaN?

GaN (gallium nitride) je materiál, který se používá v elektronických zařízeních, včetně nabíječek. GaN je polovodičový materiál s vynikajícími elektrickými vlastnostmi, které ho činí vhodným pro vysokofrekvenční a výkonové aplikace. Nabíječky GaN jsou nabíječky, které využívají technologii GaN ke konverzi a regulaci elektrického proudu. Oproti tradičním nabíječkám postaveným na křemíku mají nabíječky GaN několik výhod.  GaN nabíječky jsou obvykle menší a lehčí, což je přínosné pro přenosnost. Mohou také nabíjet zařízení rychleji díky vyšší účinnosti a vyššímu výkonu, který je dosažen díky vlastnostem GaN. Další výhodou nabíječek GaN je jejich schopnost snášet vyšší teploty než nabíječky postavené na křemíku. To znamená, že nabíječky GaN jsou méně náchylné k přehřátí a mohou poskytovat stabilní výkon i při zvýšených teplotách.  Celkově nabíječky GaN představují pokrok v oblasti nabíjení elektronických zařízení, a to zejména z hlediska rychlosti nabíjení, účinnosti a velikosti. Díky těmto vlastnostem se stávají stále populárnějšími mezi uživateli mobilních zařízení.
Co je to GaN

Hlavní výhody technologie GaN

  • Rychlé nabíjení více přístrojů najednou
  • Nižší spotřeba energie
  • Menší a lehčí tělo než u standardních nabíječek
  • Při používání se tolik nezahřívá, ani při větší zátěži
  • V balení jsou obvykle i adaptéry do zásuvek, které potěší hlavně cestovatele
Co je to GaN

Ksix® 67W nabíječka s GaN

Objevte dokonalé řešení pro optimalizaci procesu nabíjení s univerzální víceportovou ultrarychlou nabíječkou a nabijte svůj smartphone na 100 % za pouhých 36 minut.
Co je to GaN

Invzi® 100W GaN ll USB-C

Nabíječka USB-C podporuje max. 100 W, rychlé PD nabíjení kompatibilní pro všechny iPhony, nabízí 3x port USB-C a jednou USB-A, přičemž můžete nabíjet ze všech portů současně.
Co je to GaN

Invzi® 140W GaN ll USB-C

Tato USB-C nabíječka podporuje max. 140 W pro nový M1 MacBook Pro 16" s novou technologií PD 3.1 GaN. Také nabízí rychlé a efektivní nabíjení doma, v kanceláři i na cestách. 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.