Sluchátka Avanca D1 Sport jsou určena pro všechny běžce, cyklisty a časté návštěvníky posilovny. Bezdrátové a extrémně flexibilní. Připojte náhlavní soupravu k chytrému telefonu, inteligentnímu přehrávači, MP3 přehrávači nebo jinému zařízení Bluetooth a během sportu si poslouchejte oblíbenou hudbu nebo audio koučování.

 
Stylové sluchátka do uší jsou pečlivě navrženy tak, aby pohodlně pasovali do vašich uší a maximalizovaly tak výstup zvuku. K dispozici jsou 3 různé velikosti silikonových špuntů, takže můžete sluchátka přizpůsobit vašim potřebám. Sluchátka jsou navržena tak, aby zajistily, že nikdy nevypadnou z vašich uší, takže budete mít sto procentní volnost pohybu. Ať už běžíte, děláte dřepy, kliky, sklapovačky nebo jezdíte na kole. Už vás nebudou obtěžovat zamotané kabely nebo sluchátka, které mohou vypadnout z uší.

 

Vysoce kvalitní zvuk

 
Pro použití této náhlavní soupravy Bluetooth není vyžadován žádný další software. Během několika vteřin se propojí s vaším chytrým telefonem, Chytrými hodinkami, iPodem či jiným přehrávačem MP3 / MP4, který využívá technologii Bluetooth 4.0, poté můžete začít vychutnávat svou oblíbenou hudbu. Čip BlueCore® CSR 8635 ™ Bluetooth 4.0 umožňuje stabilní a bezpečné připojení.

1 2

Vysoce široký dosah frekvence a nejjemnější reproduktor vám poskytneí hluboký a plný zvukový zážitek, který potřebujete k tomu, abyste byli během treninku dobře naladěni. Víme, že během běhu nebo těžkého tréninku je klíčový rytmus basů, takže jsme spolupracovali s špičkovými zvukovými techniky, abychom toho docílili.

Perfektní design a 3 různé nástavce uší těchto sportovních sluchátek vytvářejí pasivní potlačení šumu. Zvuky dopravy a hlasů budou sníženy na minimum, což vám poskytne optimální rovnováhu mezi nejlepší zvukovou zkušeností a vědomím toho, co se děje kolem vás.

 

Snadná obsluha

Sportovní náhlavní souprava D1 je snadno ovladatelná. Kompaktní ovládací panely ve sluchátkách umožňují přeskakovat skladby, měnit hlasitost a přijímat příchozí hovory. Headset se automaticky přepne z režimu hudby do režimu volání, když se někdo vás pokusí nahánět. Headset je vybaven vysoce kvalitním mikrofonem, takže není potřeba sundávat sluchátka. Šifrování udržuje vaše hovory naprosto bezpečné. Přibližný dosah je stanoven na 10 metrů, v závislosti na prostředí.

 

6 hodin nonstop hudby

3

Headset nabízí až 6 hodin nepřetržitého hudebního a zvukového doprovodu. Dokonce i během maratónu vás budou doprovázet vaše oblíbené písničky či sportovní koučování. Maximální doba hovoru je 8 hodin. Pokud je baterie nízká, jednoduše použijte dodaný kabel Micro USB k nabíjení, který nabije plně sluchátka během 1-2 hodin.


Headset lze používat s téměř libovolným zařízením Bluetooth, včetně iPhone, iPod, iPad, smartphonů Samsung Galaxy, HTC, Nokia, Sony a Huawei. Tyto sluchátka mohou být také připojeny k smartwatchům, jako jsou například Apple Watch a TomTom Spark Cardio. Headset D1 si pamatuje vaše připojené zařízení, takže při příštím tréninku budete připraveni za několika sekund.

Sluchátka D1 je k dispozici v barvách korálové růžové, neonové, černé, bílé a červeno / černé.

Avanca

1Odkaz na výrobce zde