Dive Portable sada je dodávána s 4-stupňovou ruční pumpou, která dokáže naplnit zásobník až na 3 000 psi, ten vám poté vydrží přibližně na 15 minut potápění pod vodou.

1

Jak na to

Použití setu Dive Portable je velmi snadné:

  • Pomocí pumpy naplníte nádrž stlačeným vzduchem

  • Nasaďte přes rameno

  • Ponořte se až na 15 minut!

gif

gif

gif

gif

gif

gif

 

Popis

Dive Portable Lungs Kit je snadno ovladatelný, skladný s nádrží kterou lze kdykoliv znovu naplnit.

Tato sada obsahuje:

  • Potápěčský přenosný zásobník vzduchu
  • Pouzdro přes rameno
  • 4-stupňový regulátor
  • 4-stupňové vysokotlaká ruční pumpa

 1

Dive Portable Pulmonární nádrž je postavena na stejných standardech jako běžné SCUBA potápěčské vybavení a je dodáván s již připojeným 4-stupňovým regulátorem. 4-stupňová vysokotlaká ruční pumpa se připevňuje přímo k nádrži, dosahuje až 3 000 ps. Filtr Ručního čerpadla chrání vstupu prachu, oleje a vlhkosti.

 

1

Speciální sklápěcí 4-stupňová vysokotlaká ruční pumpa je velmi jednoduchá k použití (funguje stejně jako pumpička na kola) umožňuje rychle naplnit celou nádrž kdekoli a kdykoli.

 

1

Jednoduché dýchání a proudění vzduchu na vyžádání je díky regulátoru snadné, umožní vám potápět se po dobu až 15 minut. Tato sada  je dodávána s manometrem, díky kterému zjistíte kolik vzduchu je v danou chvíly v nádrži.

 

1

Každá sada Dive Portable Lungs Kit je dodávána s elegantním, rychleschnoucím, snadno nastavitelným křížovým popruhem, který je velmi snadné zapnout a sundat. Popruh má vestavěnou kapsu s zipem, takže můžete s sebou vzít vše co najdete pod vodou.

 

1

 

1 Vice o produktu na crowfundingové kampani

youtube Odkaz na Youtube video

Uniqueness

Products you will find only with us

Range of goods

Range of goods

We select and offer the best of crowdfunding

Online

We offer 24/7 customer support