Solární generátor AllPowers 372Wh je určitě neuvěřitelný produkt. S řadou pokročilých funkcí představuje velkou hrozbu pro, na trhu již ostříleným produktům, jako je Goal Zero Yeti 400 lithium, či Ecoflow River. Produkt se podařilo úspěšné podpořit crowdfunding kampaní na serveru Indiegogo. Níže naleznete další podrobnosti o tomto přenosném solárním generátoru AllPowers.

allpower


Zajímavé je, že v přenosném solárním generátoru AllPowers je vestavěný čip Bluetooth. Umožní vám tedy ovládat zařízení pomocí mobilní aplikace, která je k dispozici pro Android i iPhone. Stroj AllPowers dále přináší bezdrátovou nabíječku Qi. Můžete tedy bezdrátově dobít jakékoli zařízení s podporou Qi jednoduše umístěnou ze shora.

Vše co je potřeba vědět

S kapacitou neuvěřitelných  372Wh (100,500 mAh) může generátor nabít iPhone asi 40 krát a provozovat malou 20L ledničku po dobu 12 hodin. Integrované výstupní porty zahrnují jeden pár AC zásuvek, tři rychle se nabíjející USB, 60W PD port, dvě DC zásuvky a konečně i Qi bezdrátovou nabíječku. Především upozorňuje na dvojici LED světel, což z něj činí opravdu skvělé řešení pro obytné přívěsy nebo nouzové napájení.

allpower

Přenosný solární generátor AllPowers je v mnoha aspektech silnou výzvou pro všechny konkurenční produkty. AllPowers se také i oficiálně představil jako uchazeč novou generaci produktů Yeti 400 Lithium a Ecoflow River. Máte tedy jistotu, že máte stroj s řadou vynikajících funkcí. Dobře, níže bychom chtěli polemizovat o tom, co dělá solární generátor AllPowers tak vynikající volbou.

Proč se vyplatí

1.Vysoce pokročilý solární generátor

Jak tvrdí jeho výrobce, jedná se o pokročilý solární generátor. Po připojení k solárnímu panelu až do 100 W může ukládat velké množství energie ze slunce. Můžete tedy zálohovat zelenou energii během pobytu v kempu nebo v případě nouze a použít ji později.

2. Velká konkurence pro všechny ostatní modely

Přenosný solární generátor AllPowers je skutečně silnou výzvou pro všechny jeho konkurenty. Ve tomto segmentu máme mnoho solárních generátorů jako je Goal Zero Yeti 400, EcoFlow River, Suaoki 400Wh power station, Anker Powerhouse 400, Jackery Explorer 440 a to jsou jen některé z nich. Nové zařízení AllPowers je jistě velkým soupeřem pro všechny, díky nejmodernějším funkcím a kompaktnímu profilu.

3.Velmi výkonný generátor svého druhu

AllPowers je samozřejmě vynikajícím řešením solární energie ve své třídě. Pokud jde o specifikace, obsahuje vysokokapacitní baterii o výkonu 100 500 mAh, která může nabídnout 372 wattů energie. To je dostačující pro spuštění 55-in LCD monitoru po dobu asi 3 hodin. Můžete se tedy spolehnout na jeho zálohu a v případě nouze provozovat většinu základních domácích spotřebičů, kempingového vybavení a dalších. Máte k dispozici duální AC zásuvky a řadu dalších zásuvek pro podporu všech těchto zařízení.

4.Bohaté výstupní porty

Jak jižv víte, přenosný solární generátor AllPowers nabízí řadu výstupních portů. Celkově máte osm různých výstupních portů a bezdrátovou nabíječku Qi. Konkrétně obsahují pár 230V AC zásuvek při maximálně 400 W. Navíc máte tři porty USB-A při max. 15 W, port PD USB-C při 60 W, soket DC při 60 W a autoport při 120 W. A samozřejmě také 10W bezdrátovou nabíječku.

5.Lehký a skladný

Především, přenosný solární generátor AllPower je velmi praktický a lehký. Ve srovnání s konkurenty jako je Goal Zero Yeti 400 Lithium a river EcoFlow je mnohem menší a lehčí. Je zřejmé, že váží pouhých 2,8kg a má velikost 6,7 x 4,3 x 8,1 palce. Kromě toho, jeho vysoce přenosný, kvádrový design s odolnou rukojetí, můžete snadno vzít stroj kamkoli bez větších potíží.

power

Pocity

To je náš pohled na nový přenosný solární generátor AllPowers. Zařízení, jak bylo uvedeno výše, je skvěle moderní, jednoduché s řadou neuvěřitelných funkcí. Ve srovnání s většinou svých soupeřů má jednoznačně výhodu. Pokud hledáte spolehlivé přenosné solární řešení, je to určitě opravdu dobrá volba. Jeho stylový a ultra-přenosný design spolu s funkcemi jej činí jedním z nejlepších svého druhu na trhu.

Discussion