Jak vybrat ten nejlepší digitální budík?

Píp, píp, píp.....

Ranní vstávání pro mnohé z nás patří mezi ty věci, které bychom nejraději přeskočili. Ale i když se nám z peřin ani za boha nechce, budík nám vždycky nějakým způsobem nakáže vstát a začít nový den. A právě proto je důležité mít po ruce ten nejlepší budík, který nás dokáže probudit z našeho sladkého spánku a poslat nás do reality.

Pojďme se podívat na druhy digitálních budíků

Digitální budík s rádiem

V dnešní době existuje nepřeberné množství možností, když přijde na výběr budíku. Začněme tím nejzákladnějším - budík s rádiem. Pro mnohé je to stále oblíbená volba. Nic nenahradí ranní vstávání s oblíbenou písničkou nebo třeba s nejnovějšími zprávami. A pokud máte rádi pestrost, vyberte si budík s možností uložení více stanic
Budík

Retro s Qi nabíječkou a rádiem

Ten obsahuje základnu pro rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilní s Androidem a iOS. Jeho design je inspirován produktovými trendy 60.-70. Perfektní nabíjecí řešení pro jakýkoli noční stolek.
Budík

Budík + bezdrátová nabíječka s reproduktorem

Multifunkční bezdrátová nabíječka v budíku s FM rádiem a Bluetooth reproduktorem. Bezdrátové nabíjení kompatibilní s iPhone a Android s Qi. Probuďte se plní energie vy i váš smartphone... tancujte!

Výhody digitálního budíku

  • Spolehlivé zobrazení času
  • Automatické zhasínání – neruší při spánku
  • Kromě hodin většinou zobrazují i datum a den v týdnu
  • Multifunkčnost – Vybrané modely nabízí různé přídavné funkce
  • Napájení ze sítě, nebo z baterií či kombinace obojího

Nevýhody

  • Dražší než-li klasický
  • Nutno zapojit do sítě

Digitální budík s bezdrátovou nabíječkou

A co si budík, který vás nejen probudí, ale také dobije? Ano, řeč je o budíku s integrovanou qi nabíječkou. Stačí jen položit svůj kompatibilní telefon na budík a ten se začne bezdrátově nabíjet. To je zvlášť užitečné, pokud jste zvyklí používat telefon jako budík, ale zároveň ho potřebujete nabitým na den.
Budík

S Qi bezdrátovým nabíjením 15W

Bezdrátová  nabíječka pro rychlé nabíjení (Apple a Android). Rychlé bezdrátové nabíjení až 15W. Při nabíjení zařízení kompatibilních s bezdrátovým nabíjením Qi, která nepodporují rychlé nabíjení, nabíječka přizpůsobí nabíjení standardní rychlosti (5W).
Budík

S nabíječkou a LED osvětlením

Tento budík ukazuje čas a zároveň umožňuje nabíjení mobilního telefonu. Nabízí také noční světlo se 3 úrovněmi jasu. Je perfektním řešením pro umístění na jakýkoli noční stolek bez nutnosti a zabírání velkého prostoru.
 

Věděli jste že?

Většina chytrých hodinek nabízí funkci buzení vibracemi. Díky tomu nevzbudíte svého partnera nebo partnerku.

Tak jaký?

Konečně, než se rozhodnete, je důležité zvážit také design budíku. Máte rádi moderní a minimalistické tvary, nebo vám více vyhovuje klasický vzhled? Zvolte si takový budík, který se hodí do vaší ložnice a bude vám dělat radost pokaždé, když na něj pohlédnete. Ať už si vyberete jakýkoliv typ budíku, nezapomeňte, že jeho hlavním úkolem je vás ráno včas vzbudit a připravit na nový den. Takže si rozmyslete, které funkce jsou pro vás nejdůležitější, a podle toho si vyberte ten nejlepší budík právě pro vás. Ať už jste fanoušci rádia, moderní technologie nebo designových kousků, správný budík vám může udělat den hned od rána!
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.