Stali jsme se oficiálním distributorem španělské značky Ksix

S radostí oznamujeme,

že společnost Milica se stala oficiálním distributorem prestižní značky Ksix! Tato exkluzivní spolupráce přináší do naší nabídky širokou škálu inovativních produktů, které splňují nejvyšší standardy kvality a designu.

Značka Ksix je synonymem pro vynikající příslušenství pro mobilní telefony, tablety a další elektronická zařízení. Jejich sortiment zahrnuje elegantní ochranné obaly, praktické nabíječky, stylová sluchátka a mnoho dalšího. Věříme, že tato spolupráce přinese našim zákazníkům nekonečné možnosti pro personalizaci a zlepšení jejich digitálního života.

Společnost Milica se již dlouhodobě věnuje distribuci kvalitních elektronických zařízení a příslušenství, a spolupráce se značkou Ksix posouvá naše úsilí ještě o krok dál. Jsme pyšní na to, že jsme byli vybráni jako oficiální distributoři této renomované značky a pevně věříme, že společnost Milica se stane jedním z nejlepších míst, kde si zákazníci mohou pořídit prvotřídní produkty od Ksix.

Náš tým specialistů je připraven vám poskytnout odborné poradenství a asistenci při výběru nejvhodnějšího příslušenství pro vaše zařízení. Spolu s Ksix budeme usilovat o maximální spokojenost a podporu našich zákazníků.

Těšíme se na společnou cestu s Ksix a věříme, že naše partnerství přinese nové možnosti, inspiraci a inovace. Společnost Milica je tu pro vás, abychom vám nabídli ty nejlepší produkty na trhu a zaručili vaši spokojenost. Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru.

ksix_DISTRIBUTOR

Ksix studio set

Sada Studio Live MAX nabízí vše, co potřebujete k sestavení videostudia a nahrávání těch nejlepších videí pomocí smartphonu. Jeho výsuvný stativ až na 160 cm umožňuje vyšší záběry, zejména pokud chceme natočit sami sebe nebo celé tělo.
ksix_DISTRIBUTOR

Ksix teleskop pro mobil

Tento produkt se připojuje k chytrým telefonům pomocí univerzálního klipu a vylepšuje fotoaparát umožňující pořizovat fotografie nebo videa na velké vzdálenosti. Jeho malá velikost umožňuje nosit ho všude.
ksix_DISTRIBUTOR

Ksix bezdrátová nabíječka

Tato bezdrátová nabíječka je vynikající volbou pro rychlé nabití smartphonu. Má maximální výkon 15W a je kompatibilní se zařízeními s bezdrátovým nabíjením Qi, což je technologie použita ve všech chytrých telefonech nejnovější generace.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.