Chytré hodinky s revoluční technologií

Uvažujete o koupi chytrých hodinek, ale nevíte, zda je to dobré rozhodnutí? Štve Vás nedostatek funkcí či každodenní nabíjení?

 

 

Chytré hodinky Matrix® PowerWatch 2 jsou zařízení, které kombinuje mnoho funkcí. Používají se nejen k identifikaci času :D, ale fungují také jako monitor fyzické aktivity, měří srdeční tep, mají v sobě zabudovaný GPS lokalizátor. Tato již druhá generace hodinek si pomalu získává celosvětovou popularitu. Vznikly výzkumem, který prováděli dva profesoři Michiganské univerzity.  Mají řadu funkcí a pokročilou technologii pro shromažďování energie.

Tato funkce umožňuje, aby fungovaly bez nutnosti napájení ze sítě, ano presně tak, tyto hodinky již není nutné nabíjet. Chytré hodinky Matrix® PowerWatch 2 využívají ke svému fungování tělesné teplo a světlo. Tím je napájena jejich technologie. Vylepšené termoelektrické generátory a technologie solárních článků vytváří nepřetržitě dostatečné množství energie pro správnou funkci hodinek.

 

 

Chytré hodinky Matrix® PowerWatch 2 s plně barevným LCD displejem jsou perfektním dárkem pro každého muže. Díky svému robustnímu vzhledu neurazí žádného podnikatele ani sportovce. Vypadají dobře se sportovním dresem i luxusním oblekem. Kromě již výše zmíněných funkcí umí velmi přesně měřit kalorie, zaznamenají každý váš krok. Do hodinek snadno zanesete své osobní údaje o zdravotním stavu, software tak za vás hlídá, kolik kalorií spálíte. Jsou vodotěsné do 200 m a navíc jsou vyrobeny z nealergických materiálů. Jsou plně kompatibilní s iOS i Androidem.

 

 

 

Tyto hodinky jsou dostupné ve třech variantách. A to Standard, Luxe a Premium, kdy si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Ve verzi Luxe mají hodinky safírové sklo, titanový povrch a rychlouzavíratelný řemínek. Jedná se o limitovanou verzi, která je dodávána s nástrojem pro výměnu pásku a potaženým záručním listem. Naopak verze standard zahrnuje hodinky s odolným silikonovým řemínkem ve standardní verzi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.