Dívejte se zdravěji s brýlemi Barner

Do obrazovek mobilů a počítačů koukáme i 9 hodin denně, dívejte se zdravěji s brýlemi Barner

Už dávno jsou pryč doby, kdy jste se dokázali bez obrazovek počítačů, chytrých telefonů nebo třeba tabletů obejít. Moderní technologie využíváme každý den. Potkáváme je v práci, doma, na nádražích i v dopravních prostředcích. Staly se pro nás nepostradatelnou součástí, bez které bychom se už jen těžko obešli.

barner

Avšak ve velkém pomocníkovi je skryté i plížící se nebezpečí – když na nepřirozené modré světlo koukáme třeba i běžně 9 hodin denně, tak to pro naše tělo není zdravé, jak bychom si přáli.

Co s tím dělat?

Zdraví máte jenom jedno – myslete na něj s brýlemi Barner Brand® Barner 2.0

Přirozený lidský biorytmus nám už po mnoho tisíce let říká, kdy se střídá den a noc. Aby naše tělo obě denní etapy správně poznalo a umělo na ně vhodně reagovat, tvoří si k tomu melatonin a seratonin, které pomáhají v celkové regeneraci a pro udržení dobré nálady.

Avšak pokud je denní režim ovlivněn třeba pracováním na směny nebo pobytem v umělém LED světlu, náš organismus se stává zmateným a tvorba výše zmíněných hormonů může být narušena.

Barner

Chraňte si své zdraví s pomocí brýlí Barner Brand® Barner 2.0, které blokují pouze modré světlo z LED žárovek, smartphonů, televizí, počítačových obrazovek nebo třeba tabletů. Pomohou vám tak omezit vliv nepřirozeného světla na váš organismus.

 

 

Jiné světelné paprsky bez problému nechá proniknout, aniž byste přišli o všechny barvy a odstíny, které vám okolní svět nabízí.

Barner

Jaké jsou další výhody brýlí?

  • Vhodné pro celodenní nošení – váží jen 22 g a vy je tak skoro neucítíte.

  • Jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu – polykarbonátu.

  • Zajistí pro vás lepší spánek a zdravější život.

  • Velmi snadná údržba i čištění.

  • Odolné proti poškrábání díky svému povlaku, který je tak méně náchylný na poškrábání.

  • S pomocí antistatické vrstvy se minimalizuje zašpinění prachem nebo i jinými nečistotami.

  • Brýle jsou hydrofobní a nedrží se na sklíčkách kapky vody či oleje.

Barner

Pečujete o zdraví svých očí a zároveň vypadáte stylově

Nošením brýlí Barner Brand® Barner 2.0 bojujete nejenom proti škodlivému modrému světlu, ale také dodáte své vizáži styl. Jsou totiž v moderním designu, který se hodí pro muže i ženy všech věků.

Vyrábí se s pružinami, které se snadno přizpůsobí tvaru vašeho obličeje. Navíc jsou opatřeny gumovou texturou, která je drží lépe na obličeji.

Vybrat si můžete z 3 různých druhů a 6 barevných variací – to své si tak najde skutečně každý zájemce.

Barner

Myslete na své zdraví a přirozený biorytmus těla pokaždé, když zapnete světlo v místnosti nebo koukáte na obrazovku telefonu či monitoru. Zabraňte s brýlemi Barner Brand® Barner 2.0 modrému záření, aby vás negativně ovlivňovalo ve vašem životě a buďte šťastnější.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení