Pokud už vás nebaví neustále kontrolovat, zda máte po kapsách, v tašce či batohu ten správný kabel s odpovídajícími koncovkami, máme řešení. Jste to právě vy, komu je určena klíčenka inCharge 6 Max všestranný pomocník pro přenos dat, synchronizaci a nabíjení přenosných zařízení.

Design a kvalita materiálů

Kompaktní klíčenka inCharge 6 Max se pro vás stane neocenitelným pomocníkem, užíváte-li různá elektronická zařízení, jako jsou počítače, laptopy, smartphony, tablety či třeba chytré hodinky. Co všechna spojuje? Jsou to 2 věci:

  1. nutnost dobíjení
  2. možnost vzájemného přenosu dat. 

Jelikož však můžou disponovat různými typy konektorů, stává se, že musíte mít u sebe kabelů hned několik. Právě s tímto problémem si hravě poradí inCharge 6 Max.

Elegantní balíček obsahující 1,5 m dlouhý kabel (což je asi o polovinu více než obvyklé kabely dostupné na trhu) a 6 konektorů vám umožní nabíjet zařízení bez ohledu na to, o jaký zdroj se jedná. Kvalitní materiály zaručuje dlouhou životnost, aniž by tím strádal moderní a minimalistický design

Kabel je chráněn 2 vrstvami materiálu:

  1. klasickým termoplastickým polyuretanem.
  2. nylonovou svrchní tkaninou, což přidává na odolnosti.

Při vývoji kabelu bylo myšleno i na drobné designové materiály, jako je například plochý profil kabelu díky tomuto provedení nedochází k jeho zauzlení.

Pro jaká zařízení je inCharge 6 Max určen?

Na straně jedné, tedy vstupní, se nacházejí konektory USB a USB-C, tedy univerzální port používaný pro připojení zařízení třeba klasicky k počítači a jeho menší a oboustranně zasouvatelná varianta známá třeba z mobilů. Pro výstup je pak možné použít Micro USB či USB-C a Lightning, tedy konektor přítomný výhradně na Apple produktech.

Důležitou výhodou oproti jiným nabíjecím kabelům je možnost nabíjet jakékoliv přenosné zařízení z jiného zdroje přes USB-C ať už se jedná o jiný mobilní telefon, tablet nebo třeba bezdrátová sluchátka. 

Důležité vlastnosti:

  • délka kabelu ve srovnání s ostatními výroby na trhu,
  • kvalitní a odolné materiály,
  • všestrannost použití,
  • moderní a kompaktní design.

Nabíjení, přenos dat a synchronizace už nemůže být snadnější. Už bylo dost trápení s kabely, vyřešte vše s jedním univerzálním a pořiďte inCharge 6 Max nebo jeho kratší variantu inCharge 6 jako pohotovostního pomocníka.