Oslavte BLACK FRIDAY – až 40% slevy na vaše oblíbené produkty z crowdfundingu

Padají slevy, nakupte dárky – až 40% dolů na vaše oblíbené produkty z crowdfundingu

 

Milica slaví BLACK FRIDAY! Podívejte se, jaké produkty z crowdfundingu se budou hodit a pořiďte je s až 40% slevou pro sebe nebo blízké. Vánoce se blíží, buďte připraveni udělat radost s technologickými novinkami z celého světa.

 

Ideální volba dárku pro dítě, studenta i dospělého – až 33 % sleva na počítačové brýle a samonabíjecí chytré hodinky

Současná doba je plná obrazovek. Najdete je na každém rohu, pracujete na nich a trávíte třeba i volný čas stejně jako ostatní ve vašem okolí. Zápřah na lidské oči je v 21. století ohromný. Pomozte sobě nebo blízkým udržet zdravý zrak, zlepšit spánek a být zároveň stylový s počítačovými brýlemi Barner proti modrému světlu. Vyberte ze zlevněných modelů ideální dárek pod stromeček a ukažte, jak s Ježíškem myslíte na zdraví. 

Barner_970x210

 

Máme tip na trefný dárek také pro vaše blízké, kteří mají neustále problémy s vybitou baterií u chytrých hodinek nebo i jiných zařízení. Ověřit kvalitu spánku či denní aktivity je možné s PowerWatch, které mají kromě dalších užitečných funkcí jednu speciální – pohání je tělesné teplo člověka, díky tomu není třeba žádné další nabíjení. 

khvi2

 

Budoucnost je v udržitelnosti, snížení ceny až o 24 % na přírodní nabíječky a kabely z Moravy

Hledáte dárek do každé domácnosti, který udělá radost a zároveň nebude pro přírodu zbytečnou zátěží? Naše planeta dostává každý den zápřah kvůli lidem a strojům. Pomozte zlepšit stav Země a začněte bojovat proti jejímu úmyslnému i nevědomému ničení i při nákupu dárků. S Milicou můžete obdarovat rozložitelnými nabíječkami a kabely od moravské firmy, v rámci BLACK FRIDAY navíc s výraznou slevou.

Milica_BF_WEARETREED970x210

 

Pohodlí a ergonomie je základ, zlevnění držáků a stojánků až o 40 %

Základ je ve zdraví, myslete na něj při výběru darů pro svou rodinu nebo kamarády. Mezi častá povolání se v našem století řadí práce za počítačem nebo s jinými moderními technologiemi, např. tablety a mobilními telefony. Praktický dárek v podobě ergonomického držáku nebo stojánku se bude hodit každému modernímu člověku, proto je u nás oba najdete v BLACK FRIDAY slevách.

 KOMPLETNÍ NABÍDKU MŮŽETE NAJÍT ZDE

Oslava BLACK FRIDAY končí 28.11 o půlnoci, nenechte si ujít luxusní produkty z crowdfundingu s výraznou slevou. Štědrý den je za rohem, je dobré se připravit s předstihem. Udělat radost sobě nebo i blízkým dnes můžete výhodně na Milica.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.