Přivítejte náš nový kanál Unboxnito.cz

  

Unboxing a recenze, jednoduché...

Díky zpětné vazbě od Vás, zákazníků, jsme se rozhodli přidat nový projekt Unboxnito do naši rodiny. Jedná se především o kanál, který se bude zabývat unboxingem a recenzemi pro Vaše jablečné kamarády.

Vyzkoušet a poté až nabízet

Dalším přínosem projektu by mělo být to, že bychom zde chtěli vytvořit komunitu expertů na daný segment a tím docílit kvalitní zpětné vazby. Ta je pro nás velmi důležitá, speciálně před objednáním větší várky od výrobce.

Optimální případ by byl následující:

  • Výběr gadgetu/produktu z crowdfundingové platformy
  • Objednání zkušebního vzorku
  • Unboxing, recenze, hodnocení
  • Získání zpětné vazby Ano/Ne
  • Objednání první várky či ukončení spolupráce

Doporučení zajímavého gadgetu/produktu

V minulosti se také stalo, že mnozí z Vás měli zájem o daný produkt, avšak o něm neměli dostatek informací či nevěřili crowdfundingové platformě.

V tomto případě nabízíme kooperaci právě s vámi, není nic jednoduššího než nám napsat na email info@milica.cz, tam uvést o jaký produkt se jedná a my už zajistíme dodání a následné ověření.

 

Hlavní je nenaletět

Závěrem bych řekl asi to, že vzhledem k narůstajícím počtu výrobců, kde se stává že úspěšná CF kampaň získá finance v plné výši avšak nedodrží plán dodání, je toto velmi důležité. I díky tomu by mohlo být vybírání kvalitních gadgetů ze zahraničního crowdfundingu zase o něco jednodušší.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení