Recenze stojanu Moft MagSafe pro iPhone

Moft MagSafe příslušenství 

Příslušenství značky Moft je širší a soustředí se i na další MagSafe příslušenství. To v podání Applu je sice originální, ale značně předražené. S uvedením MagSafe technologie v iPhonech jsme se tak dočkali i třeba peněženky, kterou můžete na záda iPhonu snadno přichytit, přičemž do ní můžete vložit platební karty nebo osobní doklady. Moft ale dává takovému příslušenství přidanou hodnotu.

Moft MagSafe stojan pro iPhone 12/13 totiž také pojme platební karty nebo doklady, a to až tři, a ostatně také papírové bankovky, zároveň ale slouží právě i jako stojánek. Díky důmyslné konstrukci stačí jeho část jen překlopit a rázem můžete mít iPhone v takové poloze, v jaké potřebujete – na výšku i na šířku, v druhém případě hned ve dvou různých polohách. Materiál je stejný, tedy veganská kůže, tloušťka je přitom jen 5 mm. K dispozici je i mnoho barevných variant, a jeho cena je 749 Kč (Apple kožená peněženka s MagSafe stojí 1 690 Kč).  A pak jsou zde ještě Moft magnety. Jedná se o speciální magnety určené pro využití s příslušenstvím značky, díky kterým můžete upevnit svůj iPhone do vertikální polohy na jakoukoli plochu. Toho využijete zejména v kuchyni nebo koupelně, ale třeba i automobilu nebo ložnici místo odkládání zařízení na noční stolek. Díky 3M vrstvě je samolepící páska schopna nalepit se téměř na jakýkoli povrch, ať už je to sklo, obklad atd.

Při samostatném použití s iPhonem ale nefunguje, a to z důvodu svých malých rozměrů, které se MagSafe magnetům spíše vyhýbají. Příslušenství Moft ale s jejich použitím právě počítá. Cena jednoho magnetu je 89 Kč, pokud si koupíte sadu dvou, vyjdou vás na 149 Kč. Ve všech případech se jedná o skutečně přínosné a užitečné příslušenství, které v mnoha ohledech rozšiřuje možnosti iPhonů 12 a 13. Design je minimalistický ale účelný pro to, jaké funkce mají produkty plnit. Líbivé jsou nejen barevné varianty, ale především použitý materiál, který nijak nestárne a je jednoduše příjemný při jakékoli manipulaci.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.