Recenze stojanu Moft Snap pro iPhone

MagSafe s přidanou hodnotou 

S iPhony 12 uvedl znovu Apple na scénu technologii MagSafe, kterou nyní disponují i iPhony 13 a 13 Pro. V případě telefonů společnosti ale ne formou konektoru známého z MacBooků. Zde se jedná o magnetické bezdrátové nabíjení. To má ale přidanou hodnotu v tom, že se jeho magnety dají využít i pro množství dalšího příslušenství – od držáků a stojanů třeba po peněženky. Moft Snap je pak držák se stojánkem v jednom.  MagSafe má jasnou výhodu v tom, že dokáže nejen bezdrátově nabíjet iPhony 15 W. Obsažené magnety jde ale využít i pro další užitečné příslušenství. Jaké, to už záleží výhradně na výrobcích a jejich kreativních nápadech. Společnost Moft má poměrně široké portfolio, kdy jedním ze základních produktů je právě stojan Snap.

Zcela nový rozměr 

V minimalistickém balení není třeba hledat cokoli navíc. Po vyndání držáku a sloupnutí fólie na jeho zadní straně jej můžete ihned uchytit na svůj iPhone a začít používat. To hned několika způsoby, které máte vyobrazené na zadní straně balení. Díky své konstrukci totiž nabízí skutečně bohatou variabilitu. Jeho magnety se pevně a spolehlivě přichytí k iPhonu, takže opravdu nemusíte mít strach, že se ten odpojí. A to ani v případě iPhonu 13 Pro Max.

I když toto příslušenství vypadá jako kožené, ve skutečnosti tomu tak vůbec není. Jedná se o vegan friendly materiál šetrný k životnímu prostředí, díky čemuž mohla být také cena produktu sražena na minimum. Pořád je ale příjemný na dotek a na rozdíl od kůže po čase používání nelepí, jako to má právě kůže ve zvyku.

Bohaté možnosti využití 

První použití se přímo nabízí k větší jistotě držení samotného telefonu. Stačí si mezi rozevřené části stojanu vložit ukazováček a prostředníček a nemusíte se bát, že by vám zařízení při manipulaci s ním vyklouzlo. Telefony Applu totiž mají tu nevýhodu, že díky lesklým rámečkům a skleněným zádům prostě kloužou, a to zejména ve svých větších variantách. Manipulace je tak snazší a jistější třeba i při focení. Pokud zadní část překlopíte, tak můžete stojan použít i jako, jak jinak než, stojan. Jeho polohování je pak přitom čistě na vás. Můžete iPhone postavit v ideálním sklonu pro videohovory, můžete jej mít v režimu na šířku pro sledování videí, nebo jej můžete mít úplně postavený. V takovém případě ale pouze s menšími velikostmi, protože zde už není přítomna opora v technologii MagSafe a iPhone 13 Pro Max toto příslušenství s jeho váhou neudrží. Moft Snap stojan pro iPhone 12/13 vás vyjde na 649 Kč. 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.