X one ebike - futuristické e-kolo s tou nejnovější technologií

Společnost

Rayvolt je společnost z Barcelony, která již nějaký ten pátek navrhuje futuristická kola. Vrhla se také na výrobu X One, elektrické kolo, které má integrované rozpoznávání obličeje a několik dalších patentovaných technologií.

 

 

Příslušenství

Kolo je dodáváno s pokročilým dotykovým počítačem se systémem Android, který umožňuje uživateli kontrolovat rychlost, úroveň nabití baterie a nastavovat úroveň asistence motorizovaných pedálů. Majitel je identifikován díky funkci rozpoznávání obličeje, vlastnost, která také kolo odemkne.

 

 

Rám a baterie

Z hlediska designu má motocykl hliník-uhlíkový rám s téměř nedetekovatelnou 42 voltovou baterií, 16Ah baterií Samsung nebo Panasonic, která vydrží 50 až 75 km (31 nebo 47 mil) ) na jedno nabití, které poté trvá cca 4 hodiny.

 

 

Kolo je vybaveno motorem zadního náboje 250W nebo 750W, klasická verze může dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h (16 mph), zatímco model Power může dosáhnout 45 km/h (28 mph).

 

Ostatní

Kolo obsahuje inteligentní koncová světla, takže je lze používat kdykoli během dne, mají také světelné senzory na řídítkách, které ostatním řidičům umožní zjistit, kam jedete. Při hmotnosti 22kg (48 lb) přichází také s hydraulickými kotoučovými brzdami, řídítky s vnitřním vedením kabelů a 7 stupňovou převodovkou náboje. Pomocí pedálů lze také zpomalit. Kolo si lze objednat online prostřednictvím webové stránky Indiegogo za ceny v rozmezí od 1999$ do 2199$, společnost v současné době nabízí 50% slevu.

 

 

Tak uvidíme!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.