Jsme internetový obchod, který vybírá produkty s inovativním designem či unikátní technologií. Procházíme crowdfundingovou platformu Indiegogo, kde vybíráme pouze ty produkty, které jsou funkční, inovativní a zase o krůček lepší.
 

Co je to Crowdfunding 

Crowdfunding (česky skupinové financování nebo davové financování) je způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem k cílové částce požadované pro realizaci předmětu financování. Crowdfundingem můžeme financovat zajímavé projekty, produkty či společnosti, ale například i politické kampaně.
 

Produkty z Crowdfundingu

Jsou vytvořeny z jednoho prostého důvodu - tvůrce se vždy snaží vyřešit nějaký problém nebo zlepšit něco, co ještě na trhu není. Výhodou těchto produktů je, že nejsou k dostání nikde jinde! To znamená, že budeme mít vždy zajímavé, jedinečné a moderní zboží.​
 

Baví nás, co děláme

A tak každým dnem hledáme další a další inovativní výrobky. Chceme, abyste byli s nákupem 100% spokojeni, takže pokud máte nějaké dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.
 

O nás

Jsme banda nadšenců, které baví technologické novinky z celého světa, rozhodli jsme se je přiblížit také Vám, ctěným zákazníkům.
 

Kam dodáváme

Zboží Vám doručíme do těchto zemí:

✔  Česká republika
✔  Maďarsko
✔  Německo
✔  Polsko
✔  Rumunsko
✔  Slovensko
Mapa

Sortiment

Vybíráme a nabízíme to nejlepší z crowdfundingu

Jedinečnost

Produkty, které naleznete pouze u nás

Online

Nabízíme zákaznickou podporu 24/7