Barner Metal® počítačové brýle proti modrému světlu - Barva: Classic Red, Model: Recoleta

Výrobce
Barner brand

Kód produktu
BARMET-21

Cena
1 949 Kč s DPH

Běžná cena
2 159 Kč s DPH

Ušetříte
10% (210 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
BlackClassic BlueClassic RedGold MatteSilver Matte
Komunikace s výrobcem Sledovat dostupnost - Právě probíhá uvedení produktu na trh.

Zbrusu nová kolekce počítačových brýlí od značky Barner nese název Metal a je charakteristická tím, že její obroučky jsou nyní kovové. Více

Kolekce Metal od Barner Brand

Barner přichází s novou ,,kovovou" kolekcí Metal a nabízí modely Recoleta a Ginza. Balení je nově také příspůsobeno tomuto stylu.

Počítačové brýle chránící před modrým světlem

Proti škodlivému modrému světlu z obrazovek mobilů, televizí nebo našich počítačů je potřeba se chránit. Jsme nuceni je využívat denně i několik hodin pro vzdělávání, práci nebo zajištění kontaktu s našimi blízkými. Jak se můžete bránit proti neviditelnému nepříteli vašeho zdraví? Vyřešte to s počítačovými brýlemi Barner Metal proti modrému světlu.

Zpracování ochranných brýlí

Dostupné jsou ve 2 modelech, které se vyznačují stejně jako jejich předchůdci speciálním povlakem proti poškrábání a antistatickou vrstvou. Velkou předností je hydrofobnost, která efektivně brání tvoření kapek vody na sklech. 

 
shoreditch-blue-havana
bar
 

Zdraví Vašich očí na prvním místě

Pokrok doby se nezastaví a my se musíme přizpůsobit. Naše zdraví je potřeba chránit před všudypřítomnými obrazovkami s modrým světlem. Využijte pro zvýšení svého životního komfortu a prevenci onemocnění počítačové brýle Barner Metal. 

Záření z mobilů, počítačů nebo televizí na nás působí denně. Nevyhneme se mu v MHD, na procházce po městě a už vůbec ne doma. Pokud jste modrému světlu vystaveni delší čas, má negativní vliv způsobuje viditelnou oční únavu, zčervenání i suchost očí. Může také poškodit dokonce sítnici a vést k depresím, protože ovlivňuje tvorbu melatoninu a spánkové cykly.

Buďte připraveni s Barner Metal a vyzrajte jednoduše nad modrým světlem.

BARNER

Brýle Barner Metal – filtr modrého světla

S Barner Metal se můžete těšit na propracovanou technologii, která ochrání vaše oči a zlepší spánek. Na svých sklech mají brýle povlak, který se postará spolehlivě o blokaci 40 % škodlivého spektra a 100 % modrého světla od 410 nm. Bez potíží nechá vrstva projít jiné neškodné paprsky, které vám umožní vidět okolní barvy i odstíny.

 
Spánek
 

Řešení

Obrazovky se staly součástí našich životů i na 9 hodin denně a lidské oči na takovou zátěž nejsou od přírody vybavené. Je potřeba jim v tomto zatížení doby pomoci a efektivně tak zabránit různým zdravotním komplikacím. Zamezte působení škodlivého modrého světla s počítačovými brýlemi Barner Metal, když máte možnost. 

 
shoreditch-crystal  

Kdo využije brýle na ochranu před modrým světlem?

Pokud nežijete na samotě u lesa, kde obrazovku telefonu či počítače potkáte jen poskrovnu, tak počítačové brýle se vám budou 100% hodit. Zvláště pak udělají velkou službu lidem, kteří tráví většinu času v interiéru s LED světlem nebo se věnují práci na počítači či telefonu.

 
Barner
 

Odpočinek - užij si spánek na 100 %

Celý den na nás působí modré světlo z obrazovek. Jeho negativní důsledky pocítíme nejenom na očích, ale projeví si časem i na našem spánku – ovlivňuje regulaci hormonu melatoninu a působí na vnímání cyklu den/noc.

S brýlemi Barner Metal se před škodlivým zářením ochráníte a dosáhnete tak kvalitnějšího odpočinku. Když k tomu přidáte ještě vynechání dívání na jakoukoliv obrazovku alespoň hodinu před ulehnutím do postele, tak se můžete těšit na dokonalý relax.

Bernet
 

Varianty brýlí Barner Metal

Každá z variant nových modelů brýlí nese název určité lokality, podle níž se výrobce nechal inspirovat. Jaká je pro vás ta pravá?

SHOREDITCH

Brýle Barner Brand Metal - obroučky Ginza (unisex)

Ginza je nejznámější Tokijská čtvrť. Tuto nákupní, stravovací a zábavní čtvrť si v Japonsku váží každý. Představuje četné obchodní domy, butiky, umělecké galerie, restaurace, noční kluby a kavárny. Inspirováno touto čtvrtí, která má prakticky všechno. Tímto vítáme tyto klasické, moderní, kovové obroučky, které jsou prezentovány v pěti různých barvách.


SHOREDITCH

SHOREDITCH

SHOREDITCH

Brýle Barner Brand Metal - obroučky Recoleta (unisex)

Recoleta se vyznačuje svou elegancí, dechberoucími cestami a elegantními kavárnami. Kromě toho je čtvrť díky své architektonické a kulturní historii důležitou součástí turistické stezky v Buenos Aires. Muzea, kulturní centra a historické památky, v kráse Recolety najdete každý den v týdnu něco zajímavého.

WILLIAMSBURG

WILLIAMSBURG

WILLIAMSBURG

První verze - brýle Barner 1.0

Nevedla si vůbec špatně na crowdfundingové kampani vybrala více než 600 %.
 
Barner balení
 

Zmínky o brýlích

O brýlích napsalo již mnoho světově známých médií.

Barner

Odkazy na Barner 2.0

In
Odkaz na crowdfundingovou kampaň předchůzce
 
www
Odkaz na stránky výrobce
 
Youtube
Oficiální video
 

Jak BARNER brýle proti modrému světlu fungují?

Naše brýle používají dvě technologie k blokování modrého světla a UV záření:

  1. Materiál čoček pohlcující modré světlo.
  2. Vrstvu na povrchu čoček odrážející modré světlo, což umožňuje, aby čočky byly jasnější a pouze blokovaly světlo skrze materiál čoček.

Naše čočky blokují 40 % modrého světla ve spektru 430 nm 450 nm, škodlivé spektrum modrého světla a 100 % modrého světla pod 410 nm (UV světlo). Vaše oči budou uvolněné a nebudou tolik namáhané při používání digitálních zařízení v jakékoliv situaci. Myslete na ně jako na ochranné brýle pro digitální profesionály!

 

Fungují BARNER brýle proti modrému světlu i v noci?

Ano, prosím, používejte je. Nebudete mít jen uvolněné oči, ale také budete mít rychlejší usínání a hlubší spánek. Existují studie, které ukazují, že blokace modrého světla z digitálních zařízení v noci Vám může zvýšit až 3x hladinu melatoninu, který je důležitým hormonem pro kvalitní spánek.

 

Disponují BARNER brýle proti modrému světlu dioptriemi? 

Brýle by neměly mít jakékoliv dioptrie. Jsou navíc vyráběné z vysoce kvalitních organických materiálů CR-39, které se tomuto druhu zvětšení vyhýbají.

Pokud se však chcete ujistit, že na Vašich čočkách není zvětšení, navštivte prosím svého nejbližšího optika a požádejte ho, aby vše zkontroloval. Pokud by zde našel problém, což nepředpokládáme, dejte nám prosím vědět a okamžitě brýle vyměníme.

Je možné, že v počátcích nošení brýlí se může dostavit pocit zvětšování. Tento pocit může být způsoben z důvodu, že při odstranění části modré barvy získáte odlišný barevný kontrast, na který nejste zvyklí.

Pokud je to Váš případ, nebojte se. Po pár dnech by mělo vše být v pořádku :)

 

Nabízíte čočky na předpis?

Nikoli

 

Uvidím na obrazovku i s nasazenou sluneční clonou?

Samozřejmě! Sluneční clona (clip-on) jsou nepolarizované sluneční čočky. To Vám umožní vidět Vaše digitální zařízení v perfektních podmínkách.

 

Jak mohu brýle udržovat v čistotě? 

Doporučujeme použít dodaný čisticí hadřík (nebo podobný) k odstranění lipidů a kapiček způsobených vlhkem. Pokud je vyžadováno intenzivnější čištění, použijte sprej na čištění čoček bez alkoholu.

Pro acetátové rámy doporučujeme použít dodaný čisticí hadřík (nebo podobný). Pokud je vyžadováno intenzivnější čištění, použijte vodu a mýdlo s mikrovláknem.

 

Certifikáty

Brýle splňují všechny důležité evropské ISO normy, viz. dokumenty na stažení.

 

Mám problémy s dokončením nákupu.

Pokud Vám nelze dokončit nákup. Napište nám na info@milica.cz. Případně nám můžete zavolat na Tel: [+420] 704 123 587 nebo nás kontaktovat na našem Facebooku (https://www.facebook.com/milicaczech)

 

Je možná výměna zboží?
Ano, stačí vyplnit stejný formulář jako na vrácení zboží ve 14denní lhůtě.

 

Kolik bude stát vrácení?
To jde za námi, vy nebude platit vůbec nic :)

 

Je možné produkt nejdříve vyzkoušet?
Bohužel zatím nemáme kamenný obchod, ale pracujeme na tom.

Materiál Kovové
Počet dioptrií bez dioptrií
Určení Dámské, Pánské, Unisex
Výrobce Barner Brands
Značka Barner