LUCI immers® brýle pro virtuální realitu

Výrobce
LUCI immers

Kód produktu
LUCIIM

Cena
19 499 Kč s DPH

Běžná cena
21 499 Kč s DPH

Ušetříte
9% (2 000 Kč s DPH)

Komunikace s výrobcem Sledovat dostupnost - Právě probíhá uvedení produktu na trh.

Tyto brýle se vyznačují obrovskou vizuální obrazovkou, vysokým rozlišením, super vysokou hustotou pixelů, vysokým eRGB, nativním 3D efektem a stereoskopickým zobrazením. Našli jsme způsob, jak vyvážit výše uvedené parametry a poskytnout ohromující vizuální zážitky pro aktuální mainstreamový obsah. Více

LUCI immers

Tyto brýle se vyznačují obrovskou vizuální obrazovkou, vysokým rozlišením, super vysokou hustotou pixelů, vysokým eRGB, nativním 3D efektem a stereoskopickým zobrazením. Našli jsme způsob, jak vyvážit výše uvedené parametry a poskytnout ohromující vizuální zážitky pro aktuální mainstreamový obsah.

Opravdový zážitek

Vaše nové soukromé kino. Díky displeji s vysokým rozlišením 3840x1080 a neuvěřitelnou hustotou 3147 pixelů je zážitek ze sledování, jako byste viděli obrazovku o velikosti 1023” ve vzdálenosti 20 m, podobně jako v divadle. Každá scéna a každá epizoda vás obklopí jako nikdy předtím.

Plug & Play

Připojte svůj smartphone či notebook také přes port USB-C. Počítače, notebooky a herní konzole lze snadno připojit pomocí kabelu HDMI.

tt

Video a hry

Připojte své streamovací zařízení a užívejte si své oblíbené televizní pořady, filmy, sport a koncerty v nové dimenzi.

Vlastní aplikace

LUCI Home je oficiální obsahová platforma, která podporuje Windows, Mac OSX, iOS a Android.  LUCI je kompatibilní s vaším oblíbeným obsahem ze zdrojů, které máte rádi, včetně exkluzivního obsahu vytvořeného naším týmem, pro Vás :)

Zcela jedinečný vizuální zážitek

Abychom vytvořili definitivní zážitek ze sledování, vytvořili jsme zcela nový standard pro vizuální zábavu. Po letech kolektivního úsilí, výzkumu a testování vytvořil LUCI standard „Immersion-On-Demand“ (IOD).

Specifikace a porovnání

LUCI nabízí tu nejmodernější technologii.

specifikace

Vzhled a konstrukce zařízení

Abyste si opravdu užili dlouhý a nerušený zážitek, je nezbytné pohodlí. Analyzovali jsme rozsáhlé modelování a testování dat, abychom vám zpříjemnili každou chvilku s LUCI.

Časová osa projektu

Jak šel s vývojem produktu čas,

Důležité odkazy

Zde pár odkazů ohledně produktu

 


Stránky výrobce

 


Crowdfundingová kampaň

 


Oficiální video produktu