RollingSquare® dřevěný MagSafe® stojánek

Kód: RS-MAG45W01R
679 Kč 561 Kč bez DPH
Neaktuální
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Hledáte prostorově úspornou a stylovou základnu pro svou Apple MagSafe? Dřevěný stojánek MagSafe Dock si vás získá svým elegantním designem a dalšími praktickými funkcemi, s nimiž bude současné nabíjení a používání iPhonu komfortnější než kdy předtím. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

1

lajna

take

Systém fungování

Díky patentovanému systému „Take It or Leave It“ už nemusíte MagSafe od zařízení složitě oddělovat – nyní to zvládnete doslova jedním tahem. Při posunutí telefonu do strany se totiž silné zpětnovazební magnety postarají o to, aby nabíječka zůstala uložená v doku

lajna

shopify-10nt-minMějte nabíječku MagSafe pod kontrolou

Společnost Apple představila s novými modely iPhone technologii MagSafe, která umožňuje nabíjení díky magnetické vazbě. Jednoduchý design nabíječky ale záhy odhalil také své nepraktické stránky. Stojánek od Rolling Square si s těmito nedostatky hravě poradí. Už se nestane, že by vám MagSafe sklouzla na zem nebo by vás na pracovní ploše jinak obtěžovala. Jednoduše ji umístěte do MagSafe Dock a bezpečně ji tam zastabilizujte. Stojánek vytvoří pro iPhone skvělou základnu, pomůže přehledně zorganizovat plochu vašeho stolu a udržet kabel nabíječky úhledně mimo dohled, takže se můžete soustředit na hezčí věci.

lajna

Drobnosti, které znamenají velký rozdíl

Nenechte se klamat jeho jednoduchostí! MagSafe Dock je ve skutečnosti promyšlen do posledního detailu. Čím je tak výjimečný? Sofistikovanou konstrukcí se sklonem 45°, která plní nejen estetickou funkci. Tento náklon vám během nabíjení umožní sledovat videa, vést videohovory či jinak s telefonem pracovat, aniž byste ho museli při tom držet v ruce. Zvolený úhel v žádném případě není nahodilý, vychází z vizuálních zvyků uživatelů. Tato poloha nejlépe vyhovuje našim očím a je přirozená pro ovládání přístroje.

Desk stand rolling square

lajna

Snímek obrazovky 2021-09-20 145439Originální materiál a styl

Masivní ořechové dřevo propůjčuje nabíjecímu stojánku elegantní a osobitý vzhled. Díky minimalistickému provedení doplní coby vkusný a originální prvek jakýkoliv interiér. Každý MagSafe Dock je nádherně jedinečný a jeden od druhého se liší vzorem použitého kousku dřeva. Jeho odolnost a dlouhotrvající krásu pak zaručuje speciální povrchová úprava.

lajna

Patentovaná technologie "Take It or Leave It"

Apple MagSafe drží v základně pomocí drobných neodymových magnetů. Ty jsou nenápadně ukryty pod semišovou podložkou, která také chrání nabíječku před poškrábáním. Inovativní patentovaný design činí manipulaci s telefonem během samotného nabíjení pohodlnější než kdy dříve. Na oddělení iPhonu od MagSafe teď stačí jednoduché odsunutí telefonu stranou. Magnetická vazba mezi zařízením a nabíječkou se při tom přeruší a MagSafe zůstane uložená v doku. Zatímco při klasickém zvednutí iPhonu bude jeho spojení s nabíječkou zachováno.

Incharge_Stand_CZ

lajna

NanosuckNanotechnologie pro perfektní stabilitu

Základna stojánku je vybavena protiskluzovou high-tech vrstvou, která přilne k jakémukoli hladkému povrchu. Zapomeňte na lepidla, za bezchybnou stabilitu MagSafe Dock vděčí nanotechnologii, resp. velkému množství mini přísavek. Právě díky nim lze stojánek snadno přemístit tak často, jak jen budete potřebovat, aniž by došlo k jeho poškození nebo ke znehodnocení nábytku pod ním. Přísavnou funkci základny znovu obnovíte jejím opláchnutím pod proudem tekoucí vody.

lajna

Specifikace:

 

  • Materiál: ořech / sapele masivní dřevo
  • Protiskluzová základna
  • PU semišová podložka proti poškrábání   
  • N52 magnety
  • Kompatibilní s Apple MagSafe

    Poznámka: MagSafe nabíječka není součástí balení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ukončené produkty
Záruka: 2 roky
Apple kompatibilní: Ano
Barva: Dřevěná
Kompaktibilní s: MagSafe
Materiál: Dřevo, ořech
Sklon: 45°
Základní barva: Hnědá
Položka byla vyprodána…

Představení stojánku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rolling square

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.