Při navrhování této mikiny výrobce vynechal kapsy, utahování a ostatní nadbytečné věci, které najdete na většině "ostatních" Merino mikin. Místo toho, se rozhodli pro elegantní, nadčasový a minimalistický design. Vzniklo toto, mikina která má všechny funkce které potřebujete + vypadá skvěle v každé situaci. Méně je někdy opravdu více. 

The Compact Travel Hoodie

Firma UnboundMerino, jako jedna z prvních, otevřela světu oči ve výrobě oděvů z této vlny, již navrhla řadu, která byla v zahraničí velice populární. Stylový a jednoduchý oděv, který lze nosit po celé týdny ba dokonce měsíce, aniž byste museli vyprat či umýt. Tím pádem můžete nechat doma váš velký kufr, protože vše, co budete potřebovat, je váš batoh.

 

1

Nejnovější přírůstkem do selektivní linie je nutností pro všechny opravdové cestovatele, ultralehká mikina vyrobená z nejkvalitnější technické přírodní vlny Merino. Zde je důvod, proč zrovna tato bude tou nejlepší mikinou, s kterou jste kdy cestovali:

 
  • Tenká, lehká, přesto super teplá: Nedovolte, aby vás to zmátlo. Merino vlna je vysoce výkonný izolátor a regulátor teploty těla. Přestože se jedná o jednu z nejlehčích vln, velice dobře obstála v našem extrémním testu a to v chladné kanadské zimě.
  • Lze složit do malé roličky: ušetříte spousty prostoru v porovnání s tradiční verzí mikiny s kapucí.
  • Je odolná proti pomačkání: to znamená, že je skvělá pro balení. Když ji vytáhnete z tašky, bude vždy jako nová.
  • Je antibakteriální a odolná proti zápachu: zůstává čistá a čerstvá, aniž by se musela prát, dokonce po měsících nošení.
  • Rychloschnoucí: To znamená, že budete vždy v suchu a pohodlí.
  • Balení obsahuje přenosné pouzdro pro snadnou přepravu.
 
5
 
To vše znamená, že můžete drasticky snížit kolik teplých věcí si musíte s sebou za dobrodružstvím přibalit. Tato mikina nahradí všechny ostatní a každý den se budete citit svěže. Navíc, nebudete muset tak často navštěvovat prádelny, takže zbude o něco více času pouze pro vás :)
 
 
6
 

1Odkaz na crowfundingovou kampaň zde