Conary® VentiFresh odstraňovač zápachu

Výrobca

Kód produktu
VENTI

Cena
52 € s DPH

Bežná cena
71 € s DPH

Ušetríte
27% (19 € s DPH)

Neaktuálne - Ponuka už nie je aktuálne

VentiFresh je špičkový odstraňovač zápachu, je desaťkrát účinnejší, než bežne používaná sóda na pečenie, ktorá by mala podľa zdrojov zápachy tiež odstraňovať. Nevyžaduje žiadnu údržbu, nie je potrebné meniť ľubovoľný filter, stačí pripojiť a je to. Zbaví vás všetkých zápachov v malom priestore. Umiestnite ho kdekoľvek: do odpadkového koša, skrinky v telocvični, do chladničky, krabice na plienky, šatňové skrine či do mnohých ďalších zapáchajúcich miest. Váš nos vám za to poďakuje! Viac

Ventifresh


Zavedení vesmírných technologií do našich domovů může začít i v místech, která nejsou až tak velká. Jedná se například o zapáchající místa jako jsou toalety koček či různé bio koše. Podle průzkumu trhu, co nejvíce lidé znepokojuje při chování domácích mazlíčků je právě zápach. Jaká je nejpokročilejší technologie pro řešení tohoto problému? Vsadíme se, že to, co fungovalo na vesmírné stanici, bude fungovat i u vás doma.

A je to ještě lepší, než se zdá, je garantováno, že zde nejsou použity žádné maskovací chemikálie pouze přírodní a bezpečný proces, žádné škodlivé vedlejší produkty, je zaručena extrémně nízká spotřeba energie. Nebylo by skvělé, kdyby tatto technologie byla také bezúdržbová, nevyžadovala žádnou výměna filtru a byla cenově dostupná?

 

Ventifresh-koš

 

Ventifresh-Specifikace

 

Jak Ventifresh používat

Ventifresh-připojení

2

3

 Ventifresh vs. plyn

gif

Ventifresh-gif

 

Dejte sbohem zápachu

Instalace VentiFresh trvá jen několik málo vteřin a můžete ji použít kdekoli, kde ji potřebujete. Je navržena pro nepřetržité používání pomocí adaptéru, který lze zapojit běžně do 220V sítě či pro krátkodobé přenosné použití s napájecím zdrojem jako je powerbanka. Umístěte jej do víka koše, toalety pro kočku, dovnitř skříňky, poličky nebo skříně na boty.

 

Příklady použití:

Kočičí toaleta

cat

 

Lednička

lednice

 

Na víko odpadkového koše

odpad

 

Pod Váš dřez

sink

 

Do skříňky vašeho oblíbeného fitka

gym

 

Do botníku

shoe

 

Další možnosti použití

1


 Srovnání Ventifreshe s ostatními variantami

spec

  

Zanedbatelná velikost

velikost

 

 

Lehká instalace

instal


 

Funguje jak na plastovém tak kovovém víku

1

 

Výměna filtru není potřeba

filter

Z čeho se Venstifresh skládá

Společnost VentiFresh zkombinovala technologii polovodičových deodorátorů a techniku větrání vzduchu do kompaktní verze, která nebyla nikdy předtím spatřena.

1

Aplikované polovodiče se skládají z fotokatalyzátoru a UV LED zdroje. Fotokatalyzátor je přirozená nebo syntetická látka, která urychluje rychlost molekulární reakce s využitím energie ze světla, aniž by se spotřebovala sama. Chlorofyl rostlin je typickým přírodním fotokatalyzátorem. K vývoji tohoto produktu byla použta směs složená převážně z oxidu titaničitého (TiO2).

 

2

 

Jednoduše řečeno,

naše technologie obrátila proces, jak rostliny dýchají, a byla používána k deodorizaci zapáchajících molekul ve vzduchu.

Ventifresh-technologie

Zatímco chlorofyl zachycuje sluneční světlo, které přeměňuje vodu a oxid uhličitý na kyslík a glukózu, naše nanosubstance při styku rozkládá těkavé organické sloučeniny (VOC) nebo pachy v plynné formě na oxid uhličitý a vodu. Použitím prachotěsného a tichého ventilátoru, jsou zápáchající molekuly pod tlakem přeměněny, zpracovány fotokatalyzátorem a UV světlem, poté už čistý vzduch proudí z VentiFreshe přes větrací otvory po stranách . Vzhledem k tomu, že reakce je chemická na molekulární úrovni, zápachající sloučeniny jsou zde rozloženy spíše než zachyceny filtrem, takže není nic, co je třeba vyměnit či znovu naplnit. 

Ventifresh-UV

 

Osobní zkušenosti z našeho testu:

Tento gadget jsme vyzkoušeli na koši v naši kanceláři a kočičím záchodě.

+ Opravdu funguje :)

+ Možnost připevnit na víko koše pomocí magnetu

+ Inovace, nikde jinde nic podobného zatím není

- Plastové tělo, nevíme kolik toho vydrží

- Není zcela potichu, lze slyšet větrák

Celkové hodnocení: 3,5/5


 

1 Odkaz na crowfundingovou kampaň zde

1 Odkaz na výrobce zde

1 Odkaz na Youtube video zde

Farba Biela
Druh čističky vzduchu
hmotnosť 0.3 kg
Indikátor výměny filtru Ne
Indikátor znečištění Ne
Ionizátor Ano
Optimální prostor působení 45L
Příkon 3 W
Typ filtru UV, Elektrostatický
Velikost 63mm x 51mm
Výrobca VentiFresh
Zapnutí / Vypnutí Světelné čidlo, pokud je tma ON / Pokud je světlo OFF

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Sortiment

Sortiment

Vyberáme a ponúkame to najlepšie z crowdfundingu

Online

Ponúkame zákaznícku podporu 24/7