Wearetreed® eco friendly bezdrátová nabíječka

Kód: 437
789 Kč 652 Kč bez DPH
Komunikace s výrobcem
Položka byla vyprodána…

Udržitelná nabíječka ze dřeva. Bez plastů, bez drátů, bez výčitek. Ručně vyrobena na Moravě, připravena sázet stromy.


FUNDED2_a46d414bffecaf9cd5ff3a1ccc23f007

Kampaň vybrala €6,982 od 123 věřitelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová nabíječka s dobrým úmyslem

Výrobci mobilů mluví jasně. Až si budete kupovat nový mobil, v balení nabíječku už pravděpodobně nenajdete. A v blízké budoucnosti možná nenajdete ani nabíjecí port na telefonu samotném. To znamená, že bezdrátovou nabíječku budeme potřebovat všichni. Vyberte si rovnou takovou, která neškodí přírodě. Přejděte na treed charger.

sdf

 

Co za tím stojí?

Stejně jako tvůrce této nabíječky vás rodiče a učitelé pravděpodobně vedli k respektu přírodě. Češi a Slováci mají hory a lesy zkrátka v krvi. Proto byl původní impuls na Kicktarterový projekt tak trochu náhoda. Nápad na dřevěnou nabíječku se vyvinul v debatu o celém brandu, který bude nabízet ekologickou alternativu k mobilnímu a počítačovému příslušenství. Současná nabídka je totiž hlavně o plastech, které představují neobnovitelnou slepou uličku. Proto wearetreed nabízí přírodní materiály z lokálních zdrojů a u kabelů používá kompostovatelný materiál z pšeničného odpadu.

15

 

Myšlenka jde dál

Aby nezůstalo jenom u materiálů a výroby, šli výrobci ještě dál. Za každý prodaný kus svých produktů za vysadí strom v oblastech postižených odlesňováním. To ale nestačí. Chtějí vás nenásilnou formou inspirovat k tomu, abyste si zkusili přemýšlet jinak. V každém balení najdete kokosovou pěstební tabletu a semínka japonského javoru. Doma si tak můžete vypěstovat vlastní bonsai, který vám bude připomínat vaše ekologičtější rozhodnutí. A protože je pěstování poměrně fuška, možná vás přiměje i ke zpomalení v konzumním světě a dalším ekologičtějším krokům.


3

 

Rozhovor s tvůrci

Najdete zde.

4

 

ODKAZY - WEARETREED

usr_www_milicastore_sk_user_documents_upload_mceclip0
Crowdfundingová kampaň

 


Stránky výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové nabíječky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

treed - Recharging nature

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.