Meater+ od Apption Labs®

Už vás nebaví odbíhat z párty kvůli hlídání propečenosti masa? Mějte o něm přehled i 50 metrů od grilu

Určitě to znáte. Je léto a vy grilujete na zahrádce nebo terase se svými kamarády. Pravidelně musíte opustit partu i aktuálně běžící zábavu, abyste mrkli, zda se maso dobře propéká. A přiznejte si – dává vám to pěkně zabrat.

Meater

Je navíc docela jasné, že vás sem tam zachytí pochyby, zda je maso dokonale propečené nebo by ještě chvilku sneslo. Jak to máte poznat, aniž byste museli nějaký kousek narušit zbytečným krájením a zničit tak jeho parádní vzhled, kterým chcete oslnit své hosty?

Přichází revoluce v grilování – Apption Labs® MEATER+!

S pomocí chytré aplikace a sondy MEATER+, kterou zapíchnete snadno do masa, se nyní dozvíte bez nutnosti otevírat gril, jak na tom váš vypiplaný pokrm aktuálně je.

Meater

Ať už zrovna připravujete pro kamarády telecí, kuřecí, hovězí, vepřové nebo třeba rybí dobroty, tak budete přesně vědět, kolik času ještě maso potřebuje pro svou dokonalou chuť. To vše navíc zvládnete, aniž byste museli odbíhat od aktuální konverzace každou chvilku. Stačí jen jednoduše otevřít mobilní aplikaci a mrknout se na stav masa přes ni.

Maso Meater

Propečení navíc můžete přizpůsobit přání svých hostů, protože chytrá aplikace to za vás pohlídá na minutu přesně.

Propečenost masa poznáte i 50 metrů od grilu

Můžete si odběhnout až 50 metrů od grilu a stejně budete mít přesné informace o tom, jak na tom maso zrovna je. Pokládáte si otázku, jak je to možné?

Meater

MEATER+ posílá opakovaně signály do vašeho chytrého telefonu a zvládne to i přes sílu materiálu grilu s pomocí nabíjecího doku ze dřeva, který kamkoliv snadno připevníte.

Meater

V cestě signálu pak může stát klidně i strom, protože i přes něj se bezpečně zpráva o stavu masa doručí do vašeho chytrého telefonu.

Proč volit MEATER+?

  • Tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, hlavní část venkovní sondy je z keramické slitiny.

  • Je voděodolná a snadno se čistí.

  • Má nabíjecí dok ze dřeva, který slouží k prodloužení signálu s dosahem až do 50 metrů.

  • Vybavena je bezdrátovým připojením Bluetooth 4.0.

 

 

  • Snese maximální vnitřní teplotu 100 °C (maso) a u okolní teploty si poradí až do 275 °C (sporák, grill).

  • Výdrž je více než 24 hodin nepřetržitého pečení.

  • Životnost baterie odzkoušena na více než 1000 dobíjecích cyklech.

  • Rozměry má na délku 130 mm a v průměru má 6 mm, takže si spolehlivě poradí i s pořádným kusem masa.

Metaer

Udělejte z grilování ještě více nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné. S MEATER+ si párty užijí nejen hosti, ale i vy jako hlavní kuchař. Sonda s chytrou aplikací vám práci a zároveň pomůže dopéct maso k dokonalosti. A to se vyplatí!

Diskusia