O nás

 

ČÍM SE ZABÝVÁME

Již od roku 2019 vybíráme produkty s inovativním designem či unikátní technologií z crowdfundingu. Procházíme zahraniční platformy jako je Indiegogo či Kickstarter, kde vybíráme pouze ty produkty, které jsou funkční, inovativní a zase o krůček lepší.

O NÁS

CO JE TO CROWDFUNDING

Crowdfunding (česky skupinové financování nebo davové financování) je způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem k cílové částce požadované pro realizaci předmětu financování. Crowdfundingem můžeme financovat zajímavé projekty, produkty či společnosti, ale například i politické kampaně.

O NÁS

BAVÍ NÁS, CO DĚLÁME

A tak každým dnem hledáme další a další inovativní výrobky. Chceme, abyste byli s nákupem 100% spokojeni, takže pokud máte nějaké dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. 

O NÁS

PRODUKTY Z CROWDFUNDINGU

Jsou vytvořeny z jednoho prostého důvodu - tvůrce se vždy snaží vyřešit nějaký problém nebo zlepšit něco, co ještě na trhu není. Výhodou těchto produktů je, že nejsou k dostání nikde jinde! To znamená, že budeme mít vždy zajímavé, jedinečné a moderní zboží.

Se správným výběrem nám pomáhají specialisté jako je Geekboy či Matěj z RecenzeCZ.

 

KDO JSME

Jsme banda nadšenců, které baví technologické novinky z celého světa, rozhodli jsme se je přiblížit také Vám, ctěným zákazníkům.

ZAKLADATEL: Tomáš Prášek

Tom je mozek celé operace. Pro Milicu dýchám. Starám se o balení objednávek, vyřizování reklamací, zákaznickou podporu, vyhledávání nových produktů, komunikaci s dodavateli/odběrateli a celkovou spokojenost našich zákazníků. 

MARKETING A FINANCE: Milan Petráček

Milan je zrozen pro podnikání, do Milici přišel právě za pět dvanáct, kdy jsme měli problémy s cash-flow a nemohli jsme tak přinášet nové produkty. Nyní má pod palcem celkové výdaje firmy a vše běží jak má. 

 

OBLAST PŮSOBENÍ

Zboží Vám doručíme do těchto zemí:

✔  Česká republika - www.milica.cz
✔  Maďarsko - Pracujeme na tom
✔  Německo - Brzy
✔  Polsko - Brzy
✔  Rumunsko - Brzy
✔  Slovensko - www.milicastore.sk

O NÁS
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.