O nás

 

ČÍM SE ZABÝVÁME

Již od roku 2019 vybíráme produkty s inovativním designem či unikátní technologií z crowdfundingu. Procházíme zahraniční platformy jako je Indiegogo či Kickstarter, kde vybíráme pouze ty produkty, které jsou funkční, inovativní a zase o krůček lepší.

O NÁS

Co je to Crowdfunding

Crowdfunding (česky skupinové financování nebo davové financování) je způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem k cílové částce požadované pro realizaci předmětu financování. Crowdfundingem můžeme financovat zajímavé projekty, produkty či společnosti, ale například i politické kampaně.

O NÁS

Baví nás, co děláme

A tak každým dnem hledáme další a další inovativní výrobky. Chceme, abyste byli s nákupem 100% spokojeni, takže pokud máte nějaké dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. 

O NÁS

Produkty z Crowdfundingu

Jsou vytvořeny z jednoho prostého důvodu - tvůrce se vždy snaží vyřešit nějaký problém nebo zlepšit něco, co ještě na trhu není. Výhodou těchto produktů je, že nejsou k dostání nikde jinde! To znamená, že budeme mít vždy zajímavé, jedinečné a moderní zboží.

Se správným výběrem nám pomáhají specialisté jako je Geekboy či Matěj z RecenzeCZ.

 

KDO JSME

Jsme banda nadšenců, které baví technologické novinky z celého světa, rozhodli jsme se je přiblížit také Vám, ctěným zákazníkům.

ZAKLADATEL: Tomáš Prášek

Tom je mozek celé operace. Pro Milicu dýchám. Starám se o balení objednávek, vyřizování reklamací, zákaznickou podporu, vyhledávání nových produktů, komunikaci s dodavateli/odběrateli a celkovou spokojenost našich zákazníků. 

MARKETING A FINANCE: Milan Petráček

Milan je zrozen pro podnikání, do Milici přišel právě za pět dvanáct, kdy jsme měli problémy s cash-flow a nemohli jsme tak přinášet nové produkty. Nyní má pod palcem celkové výdaje firmy a vše běží jak má. 

 

OBLAST PŮSOBENÍ

Zboží Vám doručíme do těchto zemí:

✔  Česká republika - www.milica.cz
✔  Maďarsko - Pracujeme na tom
✔  Německo - Brzy
✔  Polsko - Brzy
✔  Rumunsko - Brzy
✔  Slovensko - www.milicastore.sk

O NÁS
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení