O nás

 
Jsme internetový obchod, který vybírá produkty s inovativním designem či unikátní technologií. Procházíme zahraniční crowdfundingové platformy, kde vybíráme pouze ty produkty, které jsou funkční, inovativní a zase o krůček lepší.
 
 

Co je to Crowdfunding 

Crowdfunding (česky skupinové financování nebo davové financování) je způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem k cílové částce požadované pro realizaci předmětu financování. Crowdfundingem můžeme financovat zajímavé projekty, produkty či společnosti, ale například i politické kampaně.
 

Produkty z Crowdfundingu

Jsou vytvořeny z jednoho prostého důvodu - tvůrce se vždy snaží vyřešit nějaký problém nebo zlepšit něco, co ještě na trhu není. Výhodou těchto produktů je, že nejsou k dostání nikde jinde! To znamená, že budeme mít vždy zajímavé, jedinečné a moderní zboží.​
 

Baví nás, co děláme

A tak každým dnem hledáme další a další inovativní výrobky. Chceme, abyste byli s nákupem 100% spokojeni, takže pokud máte nějaké dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.
 

O nás

Jsme banda nadšenců, které baví technologické novinky z celého světa, rozhodli jsme se je přiblížit také Vám, ctěným zákazníkům.
 

CEO: Tomáš Prášek

Tom je mozek celé operace. Pro Milicu dýchám. Starám se o balení objednávek, vyřizování reklamací, zákaznickou podporu, vyhledávání nových produktů, komunikaci s dodavateli/odběrateli a celkovou spokojenost našich zákazníků.

 

 CMO: Samuel Krištof

,,Milica je mou srdeční záležitostí. Připravuji marketingovou strategii, domlouvám reklamní spolupráce, dohlížím na Facebook, influencery a další kanály tak, aby vše fungovalo k maximální spokojenosti našich zákazníků."

 

Social: Janče Skalková

Janče je mozek kampaní na sociálních sítích. Navrhuje konkrétní kroky na základě dat a chování lidí v jednotlivých obdobích. Společně se Samem, pak navržené taktiky uvádí do praxe, tak aby na sítích fungovalo vše, jak má.

 

 

Oblast působení

Zboží Vám doručíme do těchto zemí:

✔  Česká republika - www.milica.cz
✔  Maďarsko
✔  Německo
✔  Polsko
✔  Rumunsko
✔  Slovensko - www.milicastore.sk
15cf89de483436-mapa

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.