Podložky k notebookům

Nejprodávanější

MOFT® Neviditelný stojan pro notebook
–20 %
Původně: 499 Kč  (–20 %)
od 399 Kč
moft z sideprofile with laptop
–18 %
Původně: 1 649 Kč  (–18 %)
od 1 349 Kč
2 položek celkem

1.

Snad každý aktivní uživatel notebooku to alespoň jednou zažil - práci z místa, které není vhodně uzpůsobeno pro dlouhodobé sezení, a kdy se i pár hodin hrbení se nad notebookem dokáže proměnit v poměrně bolestivou záležitost pro naši krční páter a záda. Přesně z takových (a mnoha dalších) důvodů je vhodné zainvestovat do speciální podložky či stojanu k notebooku, který nám s tímto problémem může do určité míry pomoci.


2.

Podložka k notebooku však sama o sobě neovlivní, zda v hrbení se budete pokračovat i po jejím pořízení, může však výrazně přispět k vytvoření nového, zdravějšího návyku ve Vašem posedu či postoji (což se s každoročním rozvojem práce z domova určitě hodí). Ba co víc, poskytne ochranu spodní části notebooku i v případě, že s ním často cestujete nebo jej používáte v exteriéru (zde záleží na zvoleném typu podložky).


3.

Ať už je ale důvod pro pořízení podložky či stojanu k notebookům jakýkoliv, na našem e-shopu naleznete ty nejinovativnější a nejefektivnější, které lze na existujících crowdfundingových platformách sehnat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.