Proč si vybrat čočky od společnosti Barner?

cd590159cfd4675daae2f119ad36a4ccf0172d64

lajna

BARNER-02

Své zdraví můžete zlepšit právě teď

Čočky společnosti Barner jsou potaženy speciální vrstvou vyvinutou s ohledem na současnou digitální generaci, která je konstantně vystavena modrému světlu z našich počítačů, chytrých telefonů, televizí a tabletů.

Navzdory obrovským výhodám technologií si stále více uvědomujeme potřebu chránit naše oči a zrak před možnými riziky nadměrného vystavení modrofialovému světlu.

Náš zrak může být ovlivněn tím, jak se naše oči usilovně přizpůsobují kontrastnímu světlu z okolí a zářících obrazovek. Proto je používání speciálních čoček jedno z nejlepších rozhodnutí, jenž můžeme udělat, abychom se vyhnuli rozvinutí možných zdravotních komplikací.

lajna

Připojte se k digitálně uvědomělé generaci a užívejte si výhod ochranných brýlí proti modrému světlu

Čočky společnosti Barner: nadstandardní kvalita a výkonnost 

Věříme, že módu, zdraví a ochranu zraku lze dokonale kombinovat. A proto neustále vylepšujeme kombinaci obrouček s vysoce kvalitními čočkami. Z tohoto důvodu pracujeme pouze s čočkami vyráběnými z nejkvalitnějších organických materiálů CR-39. Mají několik vrstev, které garantují následující vlastnosti: 

  1. Proti poškrábání:Zkombinovali jsme velmi odolný a trvanlivý materiál s opravdu hladkou vrstvou. Tím jsme dosáhli skvělých výsledků v odolnosti čoček proti poškrábání. 
  2. Antistatické: Naše čočky disponují speciální antistatickou úpravou zabraňující usazování prachu, takže si můžeme užívat nezaprášených čoček po delší dobu.
  3. Hydrofobní: Máte obavy z kapek vody a mastnoty po dlouhém dni v práci? Není třeba! Naše čočky mají speciální vrstvu bránící jejich usazování. 
  4. Snadné čištění: Horní vrstva našich čoček je neskutečně hladká, což umožňuje bezproblémové čištění, můžeme si tak užívat jasný pohled na svět kolem nás.
barner

lajna

Testování_1

Jak funguje technologie čoček Barner?

Naše vysoce kvalitní čočky z organického materiálu CR-39 blokují 100 % modrého světla pod hodnotou 410nm a 45 % modrého světla na spektru 410nm-450nm.

Čočky využívají 2 typy technologií – první modré světlo odráží a druhá jej pohlcuje. Účinky lze pocítit velice rychle, protože vaše oči jsou odpočaté, uvolněné a nenamáhají se při používání digitálních zařízení. 

lajna

Čím se čočky společnosti Barner odlišují?

Naše oči jsou jedním z našich nejsilnějších nástrojů. Pomáhají porozumět světu kolem nás a neustále vstřebávají informace.

Modré světlo je úžasný přírodní zdroj energie, který se vyskytuje všude kolem nás. Nicméně existuje i spousta modrofialového umělého světla, kterému jsme konstantně vystaveni třeba z našich obrazovek telefonů i jiných zařízení. Může nás negativně ovlivnit v podobě syndromu počítačového vidění nebo digitální námaze očí. Pokud nežádoucí účinky nezačneme včas řešit, mohou se časem rozvinout ve vážné zdravotní problémy.

225769740_2878068682507761_2522958903990556948_n

lajna

Brýle proti modrému světlu společnosti Barner jsou navrženy tak, aby chránily naše oči a my se tak po celý den nemuseli strachovat o náš zrak. Objevte náš sortiment stylových brýlí – všechny mají velmi lehké obroučky, takže jsou skutečně pohodlné a téměř je nebudete vnímat. Rovněž jsou pogumované, aby vám neklouzaly z nosu a uší. Podívejte se na celou kolekci!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.